Aljaška

Od husky po halibuta, plavba na Aljašku je rozmanitou a okouzlující možností dovolené. Aljaška je speciální výletní destinací kvůli neuvěřitelné zvěři a přírodním zajímavostem, se kterými se setkáte. Představte si, že pozorujete půvabné velryby, jak proráží mrazivé vody. Představte si medvědy a Caribu, kteří cestují horami. Proč jinak je Aljaška skvělou destinací pro výletní plavbu? Horolezectví přes den, horké prameny k relaxaci v noci. Sáňkování s aljašskými husky nebo rybaření královského lososa. Plavte se na Aljašku za dobrodružstvím, na které nikdy nezapomenete! 


Co dělat na plavbě na Aljašku

Aljaška nabízí krajinu, která se nepodobá žádné jiné ve Spojených státech amerických. Tento drsný stát je plný divoké zvěře a vyhlídek na dobrodružství. Zatímco sněhové vrcholky mohou být pokryty sněhem, budete překvapeni, když zjistíte, že během letních měsíců se Aljaška může na svém vrcholu dostat do 70. a někdy až do 80. let. 

Glacier Bay, Aljaška
  • Vody obklopující pobřeží Aljašky jsou posety úžasnými ledovci. Určitě navštívte ledovec Mendenhall a národní park Glacier Bay. Potěší vás také plavba přes Tracy Arm, 30 mil dlouhý fjord poblíž Juneau. 
  • Zažijte jedinečnou kulturu Aljašky s projížďkou na psích spřeženích tažených týmem husky. Dozvíte se také o historii každoročního závodu psích spřežení Iditarod a strávíte nějaký čas se štěňaty Husky. 
Caribou v národním parku Denali na Aljašce
  • Ochutnejte čerstvé chutě Aljašky na typickém Salmon Bake nebo na Krabích hodech. Obě tyto typické venkovní akce nabízejí autentickou aljašskou kuchyni podávanou typickým aljašským způsobem. 
  • Objevte karibu, medvědy grizzly a orly při prohlídce rozlehlé krajiny národního parku Denali, kde se nachází Mount McKinley, nejvyšší vrchol Severní Ameriky. Park je také skvělým místem pro muškaření. 
Totem v centru aljašského dědictví
  • Objevte příběhy aljašských domorodců prostřednictvím jejich nápadných totemů vytesaných do kmenů stromů, které zobrazují rodinné legendy, události a přesvědčení. Ketchikan je domovem Totem Heritage Center a Totem Bight State Historical Park. 
  • Udělejte si představu o této zemi a vydejte se v malém letadle nad mraky a zažijte dobrodružství. Je to opravdu dobrodružný zážitek spatřit nedotčenou krajinu.