Námořní plavby Antarktida

Antarktida

Plavby po Antarktidě

Jste připraveni na dobrodružství za polární kruh? Plavte se do Antarktidy a najděte ledovou říši divů s nepředvídatelnými tvory a dalšími.

Možná to není první místo, o kterém byste uvažovali o plavbě, ale plavby po Antarktidě jsou snem přírodovědců a potěšením dobrodruhů. Zažijte divokou přírodu v chladném počasí, o které mnozí mohou jen číst, včetně tučňáků, tuleňů a dalších. Vykročte na zledovatělý terén, o kterém jen málokdo může tvrdit, že po něm šel. Sychravé počasí, nádherné ledovcové útvary, skvělé výlety.


Co dělat na plavbě do Antarktidy

Drsná krajina Antarktidy se hodí k úžasným dobrodružstvím. Na plavbě můžete skutečně objevit tento zamrzlý kontinent a veškerou divokou zvěř, která nazývá Antarktidu domovem. Níže uvádíme některá z našich nejlepších doporučení, jak co nejlépe využít plavbu do Antarktidy:

Antarktické ledovce
 • Připravte si fotoaparát na zachycení epických pohledů na modré ledovce, které lemují vody Antarktidy. Tyto majestátní ledovce vám vezmou dech, zvláště pokud budete mít to štěstí, že budete svědky otelení po ledovci.
   
 • Dozvíte se o nedávné a málo známé válce o Falklandy mezi Brity a Argentinci. Vydejte se na prohlídku ostrova, abyste viděli bitevní pole a dozvěděli se o roli Margaret Thatcherové v tomto nejasném konfliktu.
   

 

Antarktida královská tučňáci Falklandské ostrovy
 • Přitulte se k tučňákovi. Několik různých druhů tučňáků má hnízdiště po celé Antarktidě. Vaši průvodci vám řeknou vše o těchto ostře oblečených tvorech, když budete prozkoumávat jejich přirozené prostředí.
   
 • Navštivte bývalou velrybářskou stanici na ostrově South Georgia Island. Dozvíte se nejen o velrybářských technikách, ale také o historii ostrova včetně expozice o průzkumníkovi a slavném přeživším Ernestu Shackletonovi.
   
Antarktida Národní park Ushuaia Argentina Jižní Amerika
 • Prozkoumejte kalderu na ostrově Deception. Můžete skutečně plout uvnitř této zhroucené sopky. O některých je dokonce známo, že se koupali v horkém prameni sopky.
   
 • V Ushuaia v Argentině se vydejte do lesa Tierra del Fuego v údolí Carbajal. Tato působivá oblast je pokryta mechem a obklopena velkými horami.