Asie

Plavby po Asii

Hiistorie. Poutavé atrakce. Zajímaví lidé. To jsou jen některé rysy plavby na Dálný východ.

Asie je úžasná výletní destinace pro ty, kteří hledají jedinečnou dovolenou. Seznamte se s thajskou, japonskou a čínskou kuchyní a zvyky a naučte se kulinářské techniky a tradiční tance, které budete navždy milovat. Najděte svůj sen . Podívejte se na chrámy a svatyně, které vás zanechají v úžasu.

Vydejte se novou cestou s výletní plavbou na Dálný východ.


Co dělat na plavbě do Asie

Země Číny, Japonska a Koreje mají pro většinu cestujicích nádech tajemství. Je to proto, že po mnoho let bylo cestování omezeno (nebo dokonce zakázáno), takže asijská kultura je stále plná tajemství – a v mnoha případech nebyla přepsána moderními technologiemi a trendy. To neznamená, že Asie uvízla v časovém posunu, protože při jedné cestě do Tokia budete mít pocit, že jste byli katapultováni do budoucnosti. 

Velká čínská zeď
  • Udělejte si procházku podél Velké čínské zdi. Zeď byla postavena v průběhu času na několik kusů, ale v průběhu staletí byla propojena. I když to není z vesmíru opravdu vidět, je to stále neuvěřitelně velký orientační bod na délku přes 5 000 mil. 
  • Zúčastněte se turnaje zápasníků sumo v Japonsku. K tomuto tradičnímu japonskému sportu se váže mnoho zvyků a budete překvapeni, jak vzrušující mohou být zápasy. 
Zakázané město v Číně
  • Zakázané město je palácový komplex, který byl domovem čínských císařů od roku 1420 do roku 1912. Nachází se zde řada vzrušujících artefaktů, takže si udělejte prohlídku, abyste lépe nahlédli do čínské minulosti. 
  • Oslavte drinkem a karaoke. Japonsko je rodištěm této milované zábavy, která byla přijata po celém světě. V Japonsku se karaoke většinou odehrává v malé místnosti jen s vašimi přáteli. 
Korejská lidová vesnice
  • Vydejte se do Chengdu, kde žije panda velká. Vše o těchto rozkošných tvorech se můžete dozvědět na výzkumné základně chovu pand obrovských. 
  • Udělejte si zábavný výlet do Korejské lidové vesnice kousek za Soulem, kde uvidíte, jaký byl život v Koreji před staletími, a objevte řemesla a dovednosti, kterými jsou Korea a její obyvatelé známí.