Bahamy

Plavby po Bahamách

Odpočiňte si, odpočiňte si a potěšte své smysly výletní plavbou na Bahamách. Na Bahamách na vás čeká tropický ráj: pláže s bílým pískem, průzračná, chladná voda a houpající se palmy.

Představte si, že si dáte koktejl s tropickým ovocem, oplovat se na bílém písku nebo budete šnorchlovat s oceánským životem v úžasných vodách Baham. Pokud máte aktivní náladu, vyrazte s přáteli na volejbalové hřiště nebo si užijte dobrodružství na kole přes Freeport! Slunce, koktejly a písek jsou ve vaší budoucnosti, když si vyberete plavbu na Bahamy.


Co dělat na plavbě na Bahamy

Bahamy s jejich krásnými modrými vodami a přátelskými lidmi jsou dokonalým tropickým útočištěm k léčbě bolestí a stresu rušného života. Nachází se necelých 200 mil od Floridy a klid Baham je vždy na dosah. Pokračujte níže pro ukázkové zážitky, které vám pomohou maximálně využít vaši plavbu na Bahamy:

Atlantis Resort na Bahamách
  • Navštivte Atlantis Resort and Casino a užijte si den zábavy sjížděním tobogánů a prohlídkou fascinujícího akvária. V noci je v kasinu rušno, stejně jako ve střediscích restaurací a nočních klubů. 
  • Vydejte se do Fish Fry, pruhu restaurací v Nassau, kde se připravují vynikající místní kuchyně s nejznámější ingrediencí ostrova, lasturou. Vyzkoušejte lasturový lívanec nebo lasturový salát. 
Bahamské národní zahrady
  • Prozkoumejte téměř 40 akrů krásných přírodních stezek spolu se dvěma podvodními jeskyněmi v národním parku Lucayan u ostrova Grand Bahama. 
  • Zažijte klid v krásných a klidných zahradách Versailles, které obsahují několik soch takových historických osobností, jako je Napoleon a FDR. Na tomto místě se nachází pozůstatky kamenného kláštera postaveného ve 13. století, který z Francie převezl William Randolph Hearst. 
Žena líbá delfína
  • Různá místa po celém ostrově nabízejí jedinečný zážitek, kde se můžete setkat s delfínem od nosu k nosu. 
  • Podívejte se na ručně vyráběná řemesla a vyzvedněte si pár suvenýrů na slavném trhu  v Nassau. Zde si můžete vytvořit svou vlastní cenu, protože výměnný obchod je běžný.