Havaj

Plavby na Havaji

Ráj najdete na plavbě na Havaj. Vaše budoucnost bude plná ukulele, botanických zahrad a uklidňujících, poklidných dnů u vody.

Možnosti relaxace a užívání si nejmalebnějších amerických ostrovů během vaší dovolené na plavbě jsou nekonečné. Sopky s golfem na boku a vlnami, které si můžete vzít na projížďku. Vodopády protékající vašimi vlasy. Každý den přináší nové příležitosti: ať už se rozhodnete prozkoumat přírodní krásy ostrovů, nebo se ponoříte do havajské kultury.

Aloha, havajské plavby.


Co dělat na plavbě na Havaji

Věděli jste, že Havaj se skládá z více než 1500 ostrovů? Pravděpodobně více znáte osm hlavních ostrovů, mezi které patří Maui, Havaj a Oahu. 50. je ve skutečnosti v Polynésii a nabízí vzrušující kulisu sopek a džunglí strhující kultuře domorodců na ostrově. Níže uvádíme několik nejlepších věcí, které můžete dělat při plavbě na Havaj:

Keporkaci na Havaji
 • Všimněte si hromady keporkaků, když připlouvají do teplých vod u Maui porodit. Když strčíte hlavu do vody, uslyšíte jejich hlasy s ozvěnou.
   
 • Navštivte Polynéské kulturní centrum, kde jsou lidé po ruce, aby vás poučili o různých kulturách a tradicích na mnoha ostrovech v Polynésii. Navštivte například samojský kurz vaření nebo se naučte rozdělat oheň pomocí dvou kusů dřeva.
   

 

Pobřeží Napali, Havaj
 • Prohlédněte si USS Missouri, abyste se dozvěděli o japonském útoku na Pearl Harbor, který předcházel americkému zapojení do 2. světové války. V okolí je také krásný památník.
   
 • Podívejte se na krásné a okouzlující pobřeží Napali. Ať už z vyhlídky na plavbě nebo na výlet helikoptérou, budete ohromeni vodopády a ohromujícím odstínem tohoto tropického pobřeží.
   
Ohniví tanečníci v havajském luau
 • Zúčastněte se luau. Tyto slavnostní hostiny obvykle zahrnují hula tanečnice, plamenomety a lahodnou večeři, to vše se podává venku s oceánem v pozadí.
   
 • Vydejte se na aktivní sopku v národním parku Hawaii Volcanoes. Můžete cítit teplo z kráteru, který odvádí páru ze sopky, a pak jít dovnitř lávové trubice.