Mexická riviéra

Plavby po Mexické riviéře

Poplujte podél Mexické riviéry a vydejte se na výletní dovolenou plnou nezapomenutelných vzpomínek a vzrušujících aktivit.

Plavby po Mexické riviéře jsou vzrušující a nabízejí něco pro všechny typy cestovatelů. Užijte si krásné počasí a vychutnejte si velkolepé přírodní krásy regionu, včetně nádherných pláží, zátok, útesů a dokonce i pouští. Podívejte se v noci na úžasné potápěče na útesech a užijte si vzrušující podívanou nebo si dejte ryby na večeři s místními obyvateli. Surfování, plachtění, potápění a sport, nemluvě o sochách a suvenýrech.

Vítejte na Riviéře, budoucích mexických plavbách.


Co dělat na plavbě na mexické riviéře

Mexická riviéra je pro západní pobřeží tím, čím je Karibik pro východní pobřeží, nedaleké útočiště ideální pro plavbu. Mexická riviéra je po staletí oblíbenou destinací a stala se známou nejen jako destinace jarních prázdnin pro vysokoškoláky. Níže uvádíme některé z nejlepších způsobů, jak strávit čas plavbou po Mexické riviéře:

Quebrada Cliff Diver show v Acapulcu
  • Quebrada Cliff Diver show v Acapulcu si nesmíte nechat ujít. Sledujte, jak tito odvážní mladí muži elegantně skáčou hlavou napřed z útesů, které lemují vodu. V noci můžete najít potápěče, kteří dokončují své ponory s pochodněmi v rukou. 
  • Pozor na velryby. Na Mexické riviéře najdete mnoho přístavů, kde se můžete vydat na výlety za těmito obry oceánu. V La Paz se můžete podívat na šedé a modré velryby v Cortezově moři spolu s delfíny a lachtany. 
Lesní vodopád Yelapa
  • Podívejte se na různé mokřadní ptáky v ekoarcheologickém parku Copalita v Huatulcu v Mexiku. Zde si můžete udělat uklidňující procházky nebo prozkoumat výlet. Park je také domovem mnoha ruin a mnozí věří, že zde lidé žili před více než 2000 lety. 
  • Při projížďce na koni lesem Yelapa, který se nachází kousek od Puerto Vallarta, se budete cítit jako za starých časů, abyste se dostali ke krásnému vodopádu. 
El Arco v Cabo San Lucas, Mexiko
  • Připravte si fotoaparát na El Arco, oblouk, který vytvořily mořské proudy podél pobřeží. Říká se, že toto místo je jedním z nejromantičtějších míst v zemi. 
  • Vyzkoušejte rybí taco v Ensenadě. Toto rychlé a čerstvé taco, které nahrazuje mleté ​​hovězí maso za grilované nebo smažené ryby, je oblíbeným pokrmem mezi surfaři a obyvateli jižní Kalifornie. Pokrm byl vynalezen v Ensenada.