Plavba lodi MSC Seascape – USA, Dominikánská republika a Bahamy z Miami / 23.07. 2023

Karibik

Plavba lodi MSC Seascape – USA, Dominikánská republika a Bahamy z Miami / 23.07. 2023

Price From :    21360 
Select Date and Travelers
Okružní plavby Date :  23-07-2023 - 30-07-2023

Rezervujte - cena za osobu při obsazenosti dvěma dospělými

Poptávka plavby Cena Počet cestujících
Kajuta vnitřní 21360 

Quantity :  

Total :  

Počet míst  4/4
Duration :   8 Days
Max People :    4
Age Range :   21
Start Location:   Miami

     Uvedené ceny jsou za osobu při obsazení kajuty dvěma dospělými. Cenu dostupného termínu a kajuty nutno ověřit u prodejce. Uvedená cena je orientační


Skutečný klenot na moři, dvojče MSC Seashore. Tento klenot s avantgardním designem vám umožní užívat si moře jako nikdy předtím. Má 13 000 metrů čtverečních venkovních palub, kde najdete prostory určené pro relaxaci, zábavu a dobrodružství, možnosti k jídlu a pití, opalování nebo koupání v jeho bazénech. Spojte vše dohromady a udělejte z toho nezapomenutelný zážitek.


 

              tonáž 169 400            Rychlost 21,8 uzlů                                                                                                             

DEN PROGRAM PŘIPLUTÍ VYPLUTÍ
1. Miami, USA (nalodění) –:– 18:00
2. Celodenní plavba –:– –:–
3. Puerto Plata, Dominikánská republika 09:00 16:00
4. San Juan (Portoriko), USA 09:00 16:00
5. Celodenní plavba –:– –:–
6. Nassau, Bahamy 12:00 20:00
7. Ocean Cay MSC Marine Reserve, Bahamy 09:00 22:00
8. Miami, USA (vylodění) 07:00

Cena obsahuje                             Cena neobsahuje                               Upozornění

Bella Fantastika Aurea Yacht Club
umístění kabiny náhodně přidělené Možnost výběru preferenční,
např. horní paluby, střední část lodi
samostatná zóna pouze pro hosty Yacht Club
– restaurace, bar a bazén.
výhled může být omezen dle vašeho výběru Standard Standard
výběr místa na večeři ✗ ne ✓ ano ✓ flexibilní ✓ flexibilní
snídaně v kabině $ není vceně ✓ v ceně ✓ v ceně ✓ v ceně
vstup do lázeňské a wellness zóny $ není v ceně $ není v ceně ✓ v ceně ✓ v ceně
Další výhody ✓ přednost při nástupu ✓ samostatné nalodění ✓ concierge ✓ komorník
nápojový balíček $ není v ceně $ není v ceně $ není v ceně ✓ neomezené pití v zóně Yacht Club ✓ minibar v ceně

EASY balíček – nejčastěji vybíraný
→ 8denní a delší plavby: 39 EUR/os./noc

balíček zahrnuje neomezené množství nápojů včetně piva, výběr vína (dům víno podávané ve sklenicích), vybrané silné alkoholy, koktejly, nápoje, minerální vody, výběrové kávy, čaje a horká čokoláda
– balíček platí ve vybraných barech a restauracích a na Ocean Cay. Balíček se nevztahuje na tématické restaurace.

Zakoupení nápojového balíčku je možné pouze po dobu celé plavby pro všechny osoby cestující v jedné kajutě nebo v rámci jedné rezervace. Je to možné v době rezervace nebo za příplatek – nejpozději 45 dní před plavbou.  Balíček lze zakoupit i na palubě – první den plavby, za cenu vyšší o cca 15 %.

    Na palubě lodi můžete využít Wi-Fi připojení k internetu výběrem jednoho z balíčků – Zobrazit podrobnosti »

 

Podrobnosti

Miami
Miami se nachází na pobřeží Atlantiku v jihovýchodní Floridě ve Spojených státech amerických. Miami je tak rozlehlá oblast k prozkoumání, doporučujeme pronájem auta nebo taxi. Nábřežní čtvrť South Beach ve stylu Art Deco má krásně zrekonstruované historické budovy, funky obchody a butiky, elegantní restaurace, neformální kavárny a širokou a čistou pláž. Chcete-li seriózně nakupovat, zamiřte pár bloků na západ k Lincoln Road (na 17. ulici), což je venkovní nákupní promenáda dlouhá čtyři bloky s jedinečnými butiky a restauracemi. Key Biscayne je ostrov spojený s Miami dvěma mosty a Rickenbacker Causeway. Milovníci přírody mohou navštívit místa jako Miami Seaquarium a Státní rekreační oblast Bill Baggs Cape Florida. Prozkoumejte historii Miami prostřednictvím čtvrtí Coral Gables a Coconut Grove. Coconut Grove, nejstarší část Miami ze 70. let 19. století, má módní butiky a restaurace. Muzeum a zahrady Vizcaya je renesanční sídlo z počátku 20. století. Chcete-li seriózně nakupovat, zamiřte do luxusního přístavu Bal Harbor na severu Miami Beach, kde najdete obchody Neiman Marcus, Saks 5th Avenue, Prada, Cartier a Louis Vuitton. Malá Havana je slavná lokalita o rozloze 3½ čtvereční míle, kam uprchlo mnoho Kubánců poté, co utekli ze své země. Sledujte, jak se doutníky balí v továrně na doutníky El Credito nebo navštivte Kubánské muzeum Ameriky. Tropická botanická zahrada Fairchild je směs umělých jezer, která se vinou kolem jedné z největších sbírek palem na světě. Miami's South Beach je asi 20 minut jízdy taxíkem od přístavu. Pláž ve státní rekreační oblasti Bill Baggs Cape Florida na Key Biscayne je místem, kde najdete vše od půjčoven kajaků po stánky s občerstvením. V Miami je spousta možností stravování, včetně autentického kubánského jídla, jako je „bistec de palomilla“ (steak na česneku), „vaca frita“ (hovězí smažené), „picadillo“ (mleté ​​hovězí maso) a „ropa vieja“ (trhané). hovězí maso v rajčatové omáčce).
Puerto Plata

Plavba do přístavu v Puerto Plata? Místní průvodce na vás čeká, aby vás odvedl od davů na soukromé turné po Dominikánské republice.

Najděte si dokonalý itinerář nebo si navrhněte vlastní prohlídku Puerto Plata a zažijte to nejlepší z regionu s přátelským a dobře informovaným průvodcem 

San Juan

San Juan je hlavní město Portorika, ostrova v západním Karibiku.

Mezi zajímavá místa k návštěvě patří historická místa Starého San Juanu, jako je El Morro, Pevnost San Cristobal a La Fortaleza nebo návštěva katedrály Catedral de San Juan, jejíž historie sahá až do roku 1540. Oblíbeným výletem je také továrna na rum Bacardi

. K dispozici jsou krásné upravené pozemky, pavilon pod širým nebem pro nápoje ovlivněné Bacardi, obchod se suvenýry a prohlídka, která zahrnuje zajímavý film o historii a poučení o destilaci rumu.

El Yunque je jediný deštný prales označený jako americký národní les. Nachází se asi hodinu jižně od San Juan a podél značených stezek uvidíte vodopády, kapradiny a divoké květiny.

O hráče hazardních her se starají kasina, která se nacházejí v mnoha velkých hotelech.

Nedaleké oblasti Condado a Isla Verde jsou přibližně 10 minut jízdy taxíkem od přístavního mola, najdete zde úseky pláží vedle výškových hotelů.

Mezi místní pokrmy patří „bacalaitos“ (křupavé lívance z tresky), „surullitos“ (sladké kypré prsty z kukuřičné mouky) a „empanadillas“ (obrátky ve tvaru půlměsíce plněné humrem, krabem, lasturou nebo hovězím masem). Polévka je oblíbený předkrm a kokos se používá ve většině dezertů.

Nassau

Nassau je hlavní, největší město a obchodní centrum Bahamského společenství. Nachází se na ostrově New Providence.
Arawak Cay je místní pláž s pastelově zbarvenými chatrčemi a prodejci, kteří prodávají velmi čerstvé lastury a smažené ryby a krupici, velmi oblíbené u místních.
Mezi oblíbené pláže patří také Paradise Island a Cable Beach.
Zahrady Ardastra mají růžové plameňáky, medvídky, pávy a mnoho dalšího, zatímco pevnost Charlotte z 18. století nabízí možnost procházet se sklepeními, podzemními chodbami a vidět bezvodý příkop. Výhled z opevnění přístavu je nutností.

Modrá laguna je vzdálená asi 30 minut a tento soukromý ostrov nabízí různé sazby od základního vstupného až po plavání s delfíny.
Mezi další nabízené výlety patří Forts & Pirates, výlet lodí se skleněným dnem, výlet na moře a ostrovy nebo dobrodružství při šnorchlování na útesu.
Denní vstupenky jsou nabízeny návštěvníkům v mnoha místních hotelových resortech, jako je Atlantis, Sheraton a British Colonial Hilton.

Nákupní příležitosti zahrnují The Straw Market, kde najdete všechny druhy turistických suvenýrů na prodej, až po bezcelní nákupy na Bay Street.
Existuje spousta příležitostí ochutnat místní bahamskou kuchyni v mnoha restauracích ve městě.

Ocean Cay

AKČNÍ NABÍDKY

 • Ceny jsou ve třídě Bella
 • Děti zdarma
 • Doprava vlastní
 • Plná penze
 • Rodinné plavby
 • Vhodné pro handicapované

Cena neobsahuje

 • All inclusive
 • Autobusovou doprava
 • Balíček - internet
 • Leteckou dopravu
 • Nápojový balíček
 • Palubní kredit
 • Transfér z přístavu a zpět

PŘÍSTAVY

 • Miami
 • Nassau
 • Ocean Cay
 • Puerto Plata
 • San Juan

Mapa trasy

REZERVUJTE U NÁS?

 • Rezervujte si u nás jakoukoli plavbu MSC a získáte tu nejlepší možnou nabídku, bez ohledu na datum plavby! Vzhledem k naší „ záruce nízké ceny “ nikdo nepřekoná naše ceny MSC, takže se podívejte kolem sebe a při rezervaci u nás určitě najdete tu nejlepší možnou nabídku plavby MSC!
 • Speciální ceny, palubní kredit nebo předplacené spropitné!
 • Podívejte se na nabídky plaveb, které máme k dispozici na plavbách lodi MSC CRUISES

MÁTE DOTAZ?

Meet our guide