Plavba na lodi MSC Seascape – USA, Bahamy, Jamajka, Kajmanské ostrovy, Mexiko z Miami

Karibik

Plavba na lodi MSC Seascape – USA, Bahamy, Jamajka, Kajmanské ostrovy, Mexiko z Miami

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    17710 
Max People :    4
Start Location:   Miami
Age Range :   21
Počet míst  4/4
View More

Date Expired !

     Uvedené ceny jsou za osobu při obsazení kajuty dvěma dospělými. Cenu dostupného termínu a kajuty nutno ověřit u prodejce. Uvedená cena je orientační


Skutečný klenot na moři, dvojče MSC Seashore. Tento klenot s avantgardním designem vám umožní užívat si moře jako nikdy předtím. Má 13 000 metrů čtverečních venkovních palub, kde najdete prostory určené pro relaxaci, zábavu a dobrodružství, možnosti k jídlu a pití, opalování nebo koupání v jeho bazénech. Spojte vše dohromady a udělejte z toho nezapomenutelný zážitek.


 

              tonáž 169 400            Rychlost 21,8 uzlů                                                                                                             

Den Přístavy Příplutí Vyplutí
1 Miami, Florida 17:00
2 Ocean Cay MSC Marine, Bahamy 07:00 16:00
3 Celodenní plavba
4 Ocho Rios, Jamajka 08:00 16:00
5 George Town, Grand Cayman 07:00 15:00
6 Cozumel, Mexiko 10:00 18:00
7 Celodenní plavba
8 Miami, Florida 7:00

Cena obsahuje                             Cena neobsahuje                               Upozornění

Bella Fantastika Aurea Yacht Club
umístění kabiny náhodně přidělené Možnost výběru preferenční,
např. horní paluby, střední část lodi
samostatná zóna pouze pro hosty Yacht Club
– restaurace, bar a bazén.
výhled může být omezen dle vašeho výběru Standard Standard
výběr místa na večeři ✗ ne ✓ ano ✓ flexibilní ✓ flexibilní
snídaně v kabině $ není vceně ✓ v ceně ✓ v ceně ✓ v ceně
vstup do lázeňské a wellness zóny $ není v ceně $ není v ceně ✓ v ceně ✓ v ceně
Další výhody ✓ přednost při nástupu ✓ samostatné nalodění ✓ concierge ✓ komorník
nápojový balíček $ není v ceně $ není v ceně $ není v ceně ✓ neomezené pití v zóně Yacht Club ✓ minibar v ceně

EASY balíček – nejčastěji vybíraný
→ 8denní a delší plavby: 39 EUR/os./noc

balíček zahrnuje neomezené množství nápojů včetně piva, výběr vína (dům víno podávané ve sklenicích), vybrané silné alkoholy, koktejly, nápoje, minerální vody, výběrové kávy, čaje a horká čokoláda
– balíček platí ve vybraných barech a restauracích a na Ocean Cay. Balíček se nevztahuje na tématické restaurace.

Zakoupení nápojového balíčku je možné pouze po dobu celé plavby pro všechny osoby cestující v jedné kajutě nebo v rámci jedné rezervace. Je to možné v době rezervace nebo za příplatek – nejpozději 45 dní před plavbou.  Balíček lze zakoupit i na palubě – první den plavby, za cenu vyšší o cca 15 %.

    Na palubě lodi můžete využít Wi-Fi připojení k internetu výběrem jednoho z balíčků – Zobrazit podrobnosti »

 

Places You’ll See :

Podrobnosti

Miami

Miami se nachází na pobřeží Atlantiku v jihovýchodní Floridě ve Spojených státech amerických. Miami je tak rozlehlá oblast k prozkoumání, doporučujeme pronájem auta nebo taxi. Nábřežní čtvrť South Beach ve stylu Art Deco má krásně zrekonstruované historické budovy, funky obchody a butiky, elegantní restaurace, neformální kavárny a širokou a čistou pláž. Chcete-li seriózně nakupovat, zamiřte pár bloků na západ k Lincoln Road (na 17. ulici), což je venkovní nákupní promenáda dlouhá čtyři bloky s jedinečnými butiky a restauracemi. Key Biscayne je ostrov spojený s Miami dvěma mosty a Rickenbacker Causeway. Milovníci přírody mohou navštívit místa jako Miami Seaquarium a Státní rekreační oblast Bill Baggs Cape Florida. Prozkoumejte historii Miami prostřednictvím čtvrtí Coral Gables a Coconut Grove. Coconut Grove, nejstarší část Miami ze 70. let 19. století, má módní butiky a restaurace. Muzeum a zahrady Vizcaya je renesanční sídlo z počátku 20. století. Chcete-li seriózně nakupovat, zamiřte do luxusního přístavu Bal Harbor na severu Miami Beach, kde najdete obchody Neiman Marcus, Saks 5th Avenue, Prada, Cartier a Louis Vuitton. Malá Havana je slavná lokalita o rozloze 3½ čtvereční míle, kam uprchlo mnoho Kubánců poté, co utekli ze své země. Sledujte, jak se doutníky balí v továrně na doutníky El Credito nebo navštivte Kubánské muzeum Ameriky. Tropická botanická zahrada Fairchild je směs umělých jezer, která se vinou kolem jedné z největších sbírek palem na světě. Miami's South Beach je asi 20 minut jízdy taxíkem od přístavu. Pláž ve státní rekreační oblasti Bill Baggs Cape Florida na Key Biscayne je místem, kde najdete vše od půjčoven kajaků po stánky s občerstvením. V Miami je spousta možností stravování, včetně autentického kubánského jídla, jako je „bistec de palomilla“ (steak na česneku), „vaca frita“ (hovězí smažené), „picadillo“ (mleté ​​hovězí maso) a „ropa vieja“ (trhané). hovězí maso v rajčatové

Ocean Cay
Objevte  novou a exkluzivní bahamskou destinaci:  Ocean Cay MSC Marine Reserve .
 
Zde můžete strávit jedinečný zážitek v  autentické  karibské mořské rezervaci a zároveň se spojit s  přírodním  světem , cítit teplo bahamského  ducha  a  ponořit se do  ekologického  prostředí. 
Na Ocean Cay si můžete dopřát relaxační masáž v kabině, objevovat krásy moře a prozkoumat oblast s vyhrazenými výlety.
Ocho Rios

Ocho Rios se nachází mezi Kingstonem a Montego Bay, na severu ostrova Jamajka v Karibiku. Hlavní atrakcí je zde návštěva Dunn's River Falls, slavných vodopádů. Mystic Mountain je dobrodružný park v deštném pralese, který si užijí dospělí i děti. Milovníci hudby mohou navštívit rodný dům Boba Marleyho na Nine Mile. Nakupování sahá od smlouvání na řemeslných trzích až po bezcelní nákupy a nákupy suvenýrů v nákupním centru Taj Mahal v centru města. Můžete najít dodavatele velmi vytrvalé. Nechoďte sami mimo turistické oblasti. Máte-li pochybnosti, udělejte si předem rezervovanou výletní plavbu. Mezi oblíbené atrakce patří také Dolphin Cove a Shaw Park Gardens. Harmony Hall je zrekonstruovaný velký dům a Prospect Plantation je jedním z nejstarších statků ostrova z 18. století. Mahagony Beach je 10 minut východně od přístavu a nabízí četné vodní sporty, bar/gril a nedaleké obchody. Jamajka je známá svými pokrmy z kuřete a vepřového masa. Národním jídlem je slaná ryba (treska). Mezi další oblíbené možnosti patří kozí kari, kamarádské knedlíky a „ackee“ (ovoce, které se obvykle konzumuje s treskou).

George Town

George Town se nachází v Grand Cayman, což je největší z Kajmanských ostrovů, který se nachází asi 100 mil jižně od Kuby, v západním Karibiku. Mezi oblíbené výlety patří Stingray City, Cayman Turtle Farm a Dolphin Discovery. George Town má mnoho obchodů s ručně vyráběnými šperky, starožitnostmi, zachráněnými mincemi a starými mapami. Cardinal Avenue je hlavní nákupní třídou, zatímco další možnosti zahrnují Kirk Freeport, The Jewelry Center a Galleria Plaza na West Bay Road. Mezi oblíbené nákupy patří šperky, hodinky a rumový dort. Pláž Seven Mile na západním pobřeží je považována za jednu z nejlepších pláží. Místní jídla sahají od koz na kari a dušeného hovězího oháňky až po mnoho pokrmů z lastur.

Cozumel

Cozumel je největší mexický ostrov.

San Miguel je jediné město Cozumelu a Plaza del Sol, hlavní náměstí je místem, kde najdete řemeslné obchody a obchody se suvenýry.

Výlet do mayského města Tulum na pevnině je odtud dlouhý celodenní výlet.

Návštěvníci si mohou vyzkoušet také šnorchlování a potápění.

Západní strana ostrova nabízí několik dobrých pláží se slabým větrem a hlavně klidnými vodami.

Navštivte národní park Chankanaab, kde se můžete potápět, šnorchlovat a toulat se nebo relaxovat v zahradách.

Mnoho návštěvníků zde míří do některého z all inclusive resortů, celodenní permanentka vám umožní využít jejich zázemí.

K dispozici je spousta výletů, jako je plavání s delfíny, výlet motorovým člunem a dobrodružství ATV v džungli.

Oblíbenými suvenýry jsou tequila, umělecká řemesla a kožené zboží.

Mezi místní jídla patří kanic červený, kanice a „tamales“ (kuře zabalené v těstě a vařené v banánových listech).

AKČNÍ NABÍDKY

 • Ceny jsou ve třídě Bella
 • Děti zdarma
 • Doprava vlastní
 • Plná penze
 • Rodinné plavby
 • Vhodné pro handicapované

Cena neobsahuje

 • All inclusive
 • Autobusovou doprava
 • Balíček - internet
 • Leteckou dopravu
 • Nápojový balíček
 • Palubní kredit
 • Transfér z přístavu a zpět

PŘÍSTAVY

 • Cozumel
 • George Town
 • Miami
 • Ocean Cay
 • Ocho Rios

Mapa trasy

REZERVUJTE U NÁS?

 • Rezervujte si u nás jakoukoli plavbu MSC a získáte tu nejlepší možnou nabídku, bez ohledu na datum plavby! Vzhledem k naší „ záruce nízké ceny “ nikdo nepřekoná naše ceny MSC, takže se podívejte kolem sebe a při rezervaci u nás určitě najdete tu nejlepší možnou nabídku plavby MSC!
 • Speciální ceny, palubní kredit nebo předplacené spropitné!
 • Podívejte se na nabídky plaveb, které máme k dispozici na plavbách lodi MSC CRUISES

MÁTE DOTAZ?

Meet our guide