Rudé moře

Pobřeží, které je fascinujícím místem k objevování, je Red Sea Cruising. Tato plavba je ideální pro lidi, kteří mají první zkušenost s plavbou. Zavede je mimo Středomoří a pomůže vám při objevování starověké památky, lákavých pláží a moderního života. Tato plavba vás zavede do Jordánska, Egypta a Izraele. Můžete prozkoumat osmý div starověkého světa v Jordánsku, projet se na velbloudu v dunách v Egyptě a uvíznout v životě Rudého moře v Izraeli.

Rudé moře bylo vždy oblíbeným výletním cílem. Rozkládá se od Jordánska po Izrael. Pláž zdobí několik letovisek, které nabízejí různé turistické aktivity. Výletní plavba po Rudém moři vám nabízí nepřeberné množství věcí, které si během své cesty užijete. Každý rok se této plavby účastní několik lidí a nikdo z nich nebyl zklamán. Pokud vás tedy zajímá, co vás čeká, jsme tu, abychom objasnili vaše dotazy. Prozkoumáme důvody pro plavbu k Rudému moři a poskytneme vám podrobnou představu o aktivitách, do kterých se můžete na své cestě pustit. 

5 HLAVNÍCH DŮVODŮ PRO PLAVBU DO RUDÉHO MOŘE

Plavbu po Rudém moři si můžete zarezervovat kdykoli během roku, ale letní sezóna může být velmi horká. Pro expedici je nejlepší zvolit chladnější měsíce. Také se snažte vyhnout měsíci ramadánu, protože většina restaurací bude zavřená až do západu slunce, a v důsledku toho budete muset přijít o místní pochoutky. 

1. Zdravé moře

Rudé moře je bohaté na minerály, protože je o 35 procent slanější než ostatní . To vám dává šanci těžit ze všech dalších minerálů, které mají zdravotní přínosy. Koupání v tomto moři zlepší váš krevní oběh a bude skvělé i pro vaše kožní problémy. 

2. Potápění

Ekosystém v Rudém moři není jako každý jiný. Nabízí vám širokou škálu želv, barevných rybiček a mnoho dalších věcí . Potápění tedy patří mezi hlavní důvody pro plavbu po Rudém moři. Na mořském dně jsou stále některé historické vraky z druhé světové války, které se nyní staly součástí mořského ekosystému. Je to úžasný pohled, který si nesmíte nechat ujít. Rudé moře je skvělým místem pro šnorchlování a prozkoumat moře mohou i začátečníci s trochou tréninku. 

3. Petra

Při plavbě po Rudém moři je dalším úžasným místem Ztracené město Petra . To bývalo průchodem pro obchodníky za dob Nabatejců. Pokud máte něco blízkého milovníkům historie nebo prostě někoho, kdo miluje přírodu, tohle si nemůžete nechat ujít. 

4. Jordánsko

Jordánsko je krásné město, které je vytesáno do útesu. Archeologové toto místo našli v 19. století a od té doby je svět fascinován. Projděte se ruinami a čeká vás jen dobrodružství. Navštivte římské divadlo, pokladnici a královské hrobky . 

5. Hurghada

Hurghada se nachází na východním pobřeží Egypta a je oblíbenou destinací a je známá svými vodními sporty. A upřímně, toto je jeden z hlavních důvodů, proč se musíte plavit k Rudému moři . Můžete si vybrat z různých možností, jako je šnorchlování, windsurfing, parasailing, rybaření a mnoho dalšího . Tento resort je nejlepším místem pro milovníky dobrodružství , kteří na dovolené rádi zažijí adrenalinové zážitky. 

Klíčové věci

Rudé moře je skvělým místem pro vaši příští výletní destinaci. Bude to prospěšné jak pro vaši mysl, tak pro tělo. Kromě toho existuje několik míst, na která můžete obdivovat, a mnoho sportů, které vám dodají extra dávku dopaminu. Spojte se s nejlepšími plánovači plaveb a zařiďte si svou příští dovolenou.