Vítejte na palubě

+420605987731

Duration

9 Days 8 Nights

Country

Maximum Traveller

4

Min Pax

2

Plavba na lodi Carnival Horizon – 8 nocí Jižní Karibik z Miami

Destination Activity

 

  Carnival Horizon                                                                  

O lodi
  • Nezapomenutelný zážitek na SkyRide, který je trochu jako jízda na kole
  • Dejte si velké šťavnaté sousto jednoho z nejlepších hamburgerů na moři, který vám nepřinesl nikdo jiný než slavný šéfkuchař Guy Fieri
  • Vstupte do IMAX Theatre, kde zjistíte, že plavba  je spíše jako krátký únik ze života
  • Usaďte se v lehátku u bazénu nebo dokonce v bazénu samotném a pusťte se do slavného filmu pod hvězdami
Nalodění

Nalodění začíná v čase uvedeném na vašem lodním lístku . Odbavení končí 2 hodiny před plánovaným časem odjezdu lodi ve všech přístavech. Před odjezdem se prosím ujistěte, že jsou na vaší letence (které musíte předložit při nástupu) správné všechny osobní údaje potřebné pro nalodění. Toto opatření je povinné, aby bylo možné zaručit bezproblémové nalodění. Nalodění se skládá z následujících kroků (v uvedeném pořadí):
V terminálu výletních lodí:
1. Předejte prosím svá zavazadla servisnímu personálu, který je odnese do vaší kajuty. Každé zavazadlo prosím označte visačkou, kterou jste obdrželi s cestovními doklady.
2. Pokračujte do prostoru nalodění s lístkem na plavbu a veškerými osobními cestovními doklady potřebnými pro plavbu.
3. Pokračujte k bodu bezpečnostní kontroly. Z bezpečnostních důvodů je zaměstnancům povoleno prohledávat cestující a jejich zavazadla. Věci klasifikované jako bezpečnostní riziko mohou být zabaveny.
4. Poté přejděte do uličky, kde bude pořízena vaše (bezpečnostní) fotografie, pokud jste ji již neposkytli při online odbavení.

Zavazadla

Doporučuje se omezit počet zavazadel na maximálně dva kusy na osobu, o rozměrech ne více než 90x75x43 cm a hmotnosti maximálně 23 kg na kus; Příruční zavazadlo by se také mělo skládat maximálně ze dvou zavazadel na osobu a nemělo by být větší než 56x45x25 cm a vážit maximálně 23 kg.
Při příjezdu a odjezdu autobusem je zavazadlo omezeno na 25 kg na osobu a maximálně na dvě zavazadla a není přístupné po celou dobu cesty včetně přenocování.
Na všech  do/z Karibiku, Jižní Ameriky, Jižní Afriky a Středního východu představují výše uvedené pokyny maximální přípustný limit na osobu za předpokladu, že maximální množství zavazadel v každé kabině nepřesáhne 100 kg a / nebo 8 kusů zavazadel od všech cestujících ve stejné kabině. Zavazadla překračující tento limit nemohou být při odbavení přijata. Pokud máte v úmyslu překročit tyto povolené limity zavazadel, kontaktujte prosím pořadatele nebo svého cestovního agenta v době rezervace pro podrobnosti o přepravě nebo přepravě nadměrných zavazadel. Při přepravě nadměrných zavazadel se účtují další poplatky.

kočárky a invalidní vozíky
Kočárky a vlastní invalidní vozíky jsou vždy povoleny (nutná registrace při rezervaci plavby). U okružních plaveb včetně letů dodržujte prosím předpisy pro zavazadla příslušné letecké společnosti.

Doklady

Každý cestující musí mít   u sebe na příslušnou cestu  platný cestovní pas , který musí být platný   minimálně  6 měsíců po skončení zájezdu  .  Všechny děti do  16 let  potřebují  dětský pas s fotografií , který je platný ještě minimálně 6 měsíců po skončení zájezdu. Zápis dítěte do cestovního pasu zákonného zástupce již nestačí. I po vaší rezervaci se pravidla vstupu mohou změnit v krátké době až do vašeho rezervovaného odjezdu. Před zahájením cesty si proto znovu zkontrolujte přenášené informace v přiměřené době pomocí poskytnuté databáze. Kromě toho vás žádáme, abyste dodržovali níže uvedené speciální informace o pasových/vízových předpisech pro určité země. Jako zákazník zodpovídáte za svědomité dodržování aktuálně platného Zodpovědný za vstupní  předpisy. Pořadatel je proto oprávněn odmítnout přepravu v případě porušení nebo nedodržení pasových, vízových nebo jiných vstupních požadavků nebo v případě problémů se státními vstupními orgány přenést jakékoli sankce a pokuty na vás.

USA:
Mezinárodní cestující, kteří chtějí vstoupit do USA, musí čelit zvýšeným bezpečnostním požadavkům. Všechny oprávněné osoby, které chtějí cestovat do Spojených států letecky nebo po moři a které podléhají bezvízovému programu (VWP), musí mít elektronickou cestovní autorizaci před nástupem na jakoukoli  přepravu . (ESTA). Navštivte prosím  https://esta.cbp.dhs.gov/  a podívejte se, které země se účastní programu VWP, a pro více informací. Cestovatelé, kteří zůstali v Íránu, Iráku, Sýrii, Somálsku, Libyi, Jemenu nebo Súdánu po 1. březnu 2011, jsou vyloučeni z účasti v programu bezvízového styku. Vezměte prosím na vědomí, že na okružní plavby v přístavech USA se vztahují následující zvláštní zásady: Mladí dospělí do 21 let mohou nastoupit na loď bez doprovodu rodiče nebo zákonného zástupce, ale nesmí konzumovat alkohol a není jim povolen vstup do kasina.

Spojené arabské emiráty (Dubaj/Abu Dhabi):
Pro plavby do Spojených arabských emirátů nebo v rámci Spojených arabských emirátů a tranzit do Ománu musí být cestovní doklady platné minimálně šest měsíců při vstupu (u pobytů do 30 dnů).

Bahrajn/Katar/Omán:
Cestovní doklady musí být platné šest měsíců po skončení cesty. Vízum   není  potřeba . _ Grónsko:  Pro cesty do Grónska platí zvláštní vízová a pasová pravidla. Ujistěte se, že máte na palubě potřebné dokumenty:   • Cestovní pas s platností minimálně 3 měsíce, který je pro místní imigrační úřady povinný k nalodění.

Platby na palubě

Platební systém na palubě našich lodí byl nedávno obnoven.
Po obdržení výletní karty v kabině byste ji měli aktivovat pro platby. Chcete-li to provést, zaregistrujte svou kreditní nebo debetní kartu. Registrovat se můžete na jakémkoli registračním terminálu kdykoliv od nalodění do 23:00 následujícího dne. Toto nové zařízení umožňuje snadnou, rychlou a bezpečnou registraci. Vezměte prosím na vědomí, že během procesu registrace musíte zadat svůj PIN. Případně můžete  také nechat na recepci hotovostní zálohu za služby pro hosty.
Konečné vyúčtování můžete zaplatit jedním z následujících tří způsobů:

- kreditní kartou:
Přijímáme následující kreditní karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, Diners, JCB a American Express. Pokud zvolíte platbu kreditní kartou, bude účet na konci plavby automaticky uzavřen. Ušetříte si cestu k obsluze na recepci.
- s kartou EC:
Měli byste se ujistit, že je vaše karta EC aktivována pro cizí země. Jakýkoli nevyužitý zůstatek na výletní kartě bude vrácen v hotovosti do Služby pro hosty na recepci ráno v den vylodění.
- Hotovost:
Nevyužité zůstatky na výletní kartě budou vráceny v hotovosti do služeb pro hosty na recepci ráno v den vylodění.

Upozorňujeme, že hotovostní šeky nejsou akceptovány.

Služba „Cash Advance Service“ je k dispozici, když je k palubnímu účtu zaregistrována kreditní karta. Tyto výběry jsou možné pouze v palubní měně (eura nebo americké dolary, v závislosti na itineráři). V závislosti na trase bude účtován poplatek.

Upozornění
Pojištění COVID-19:
Rádi bychom vás upozornili na skutečnost, že všem cestujícím doporučujeme uzavřít pojištění, které konkrétně kryje rizika související s COVID-19 (např. zrušení cesty, náklady na repatriaci, karanténu, lékařskou pomoc a související související náklady a pobyty v nemocnici).
Pojištění lze uzavřít pouze přímo s potvrzenou novou rezervací.
Pokud nemáte pojištění, vezměte prosím na vědomí, že vám mohou vzniknout dodatečné náklady, které pořadatel nekryje.

Cestující s bydlištěm v Rakousku, Belgii, Lucembursku, Švýcarsku, Španělsku, Francii, Portugalsku, Irsku, Itálii, Bulharsku, Kypru, České republice, Řecku, Maďarsku, Chorvatsku, Lotyšsku, Litvě, Maltě, Nizozemsku, Polsku, Rumunsku, Slovensku, Švédsku, Dánsko, Finsko a Norsko mohou také uzavřít pojištění za stejnou cenu jako Europ Assistance ihned po rezervaci.
Můžete se také pojistit u jiné pojišťovny dle vašeho výběru.
Další informace jsou k dispozici na vyžádání.

Vstupní požadavky:
Upozorňujeme, že všichni cestující (12 let a starší) musí před naloděním předložit jeden z následujících dokladů, aby mohli cestovat:
- Doklad o úplném očkování proti COVID-19 (2 dávky očkování nebo 1 dávka na Johnson & Johnson)
Přeočkování není povinné, ale důrazně se doporučuje.
- Doklad o uzdravení z COVID-19 během posledních 6 měsíců od doby nemoci.
- Doklad o uzdravení z COVID-19 a minimálně 1 dávka očkování proti COVID-19 (v tomto případě potvrzení o uzdravení nemusí mít konkrétní platnost).
Vyžaduje se také negativní RT-PCR test nebo antigenní test provedený do 48 hodin před odjezdem.
Všichni cestující (ve věku od 2 do 11 let) musí předložit negativní test RT-PCR nebo test na antigen provedený do 48 hodin před odjezdem.
Vezměte prosím na vědomí všechny místní požadavky na ochranu zdraví a bezpečnost, které mohou zahrnovat dodatečné testování. Další informace jsou k dispozici na vyžádání.Výlety na pobřeží :
Individuální výlety na pobřeží jsou možné od 1. dubna 2022, pokud splňují místní požadavky.
Cestovatelé cestující s neočkovanými dětmi mohou vystoupit na břeh i samostatně. Pro pohodlný a bezpečný pobyt na břehu se všem cestovatelům doporučuje prozkoumat destinace v rámci exkurze, které poskytuje  pořadatel.
Zdravotní péče ošetřovna/
Bary a salonky 14 / Havana Bar, Red Frog Rum Bar, Alchemy Bar, BlueIguana Tequila Bar, SKYBOX Sports Bar, The Library Bar, Horizon Lobby and Bar, Limelight Bar - Punchliner Comedy Club, Piano Bar 88, Tides Pool Bar, Liquid Lounge, Plaza Bar , Family Harbour Lounge, Serenity Retreat Bar (pouze pro dospělé) mimo jiné  
paluby/výtahy 15/16  
děti Dr Seuss Bookville, Dětské menu, Night Owls 6 měsíců-11 let
Camp Ocean 2-11 Years
Program Zumbini® 2-5 Years
Circle C 12-14 Years
Club O2 15-17 Years
Dr. Seuss at Sea
Kids & Teens Wellness/Spa, služba hlídání dětí, diskotéka pro dospívající, programy pro děti, diskotéka pro dospívající s karaoke, vnitřní a venkovní hřiště, dětský klub, videohry, dětská restaurace  
kreditní karty VISA, MasterCard, American Express, Diners Club, DiscoverCard,   
obchody/nákupy Galerie obchodu / Cukrárna / Klenotnictví / Bezcelní obchody  
restaurace Chata s mořskými plody není zahrnuta
BlueIguana Cantina není zahrnuta
Fahrenheit 555 Steakhouse není zahrnuta
Bonsai sushi není zahrnuta Stůl
šéfkuchaře není zahrnuta
JiJi asijská kuchyně není zahrnuta
Cucina del Capitano (italská restaurace) Není zahrnuta
Guy's Burger Joint (Burger) V ceně
Serenity )
V ceně Lido Marketplace:
- Salátový bar
- Karnevalové lahůdky (různé sendvičové variace teplé/studené)
- Chef's Choice (mezinárodní speciality) V ceně
- Včetně jídla s vědomím kalorií
- Sweet Spot (Dezerty) Včetně
Komfortní kuchyně (Americká) Včetně
Pizzeria del Capitano - 24 hodin (Pizzerie) Včetně
Bonsai Teppanyaki (Japonská restaurace) Není zahrnuto
Guy's Pig & Anchor Bar-B-Que Notbecuehouse (B-Que Notbecuehouse) V ceně
Shake Spot (občerstvení) Nezahrnuto
Swirls (zmrzlina) V ceně
Seaday Brunch – pouze ve dnech u moře (Občerstvení) V ceně
restaurace Meridian (hlavní restaurace) V ceně
JavaBlue Café (občerstvení) Není zahrnuto
Reflection Restaurant (hlavní restaurace) Včetně
zelených vajec a šunky Snídaně od Dr.Seusse ( snídaně ) není zahrnuto
Ocean Plaza ( občerstvení ) není zahrnuto
Výběr steakové restaurace (v hlavní restauraci) není zahrnuto
Dobré jídlo - pouze večeře (bufetová restaurace) zahrnuto
Kapitánův těstovinový bar - pouze oběd (italská restaurace) v ceně  
Smíšený Kreativní kurzy / Kancelář pro exkurze na pobřeží / Bezdrátový internet / Photo Studio / Video Arcade / Fotogalerie / Galerie umění / Aukce umění / Knihovna / Internetová kavárna  
Sportovní Lanová dráha / Pilates / SkyFitness / SkyRide / spinning / fotbalové hřiště / fitness centrum / fitness kurzy / sportovní programy / bowlingová dráha / volejbalové hřiště / stolní tenis / basketbalové hřiště / minigolf / sportovní hřiště / joggingový kurz / jóga  
bazény) 3  
zábava 3D kino / Kulečník / Kino IMAX / Karaoke / Kurzy vaření / Vaření naživo / Představení / Taneční večery / Taneční parket / Jeviště / Tobogán / Vodní díla Aqua Park / Taneční lekce / Bingo / Palubní programy / Kvízové ​​večery / Přednášky / Zábavní hry / Živě Hudba / Hrací automaty / Komediální klub / Kino / Letní kino / Diskotéka / Noční klub / Kasino / Divadlo  
wellness Cloud 9 Spa  
kadeřnictví / kosmetické procedury / manikúra / pedikúra / akupunktura / kosmetické procedury / tělové zábaly / termální apartmány / holičství / masáže / wellness & spa / relaxační zóna / sauna / parní lázeň / místnosti pro procedury / salon krásy / klidová zóna / horký kámen  
vířivka(y) 6  
Poznámka  Některé služby nebo zařízení jsou za poplatek!  
Reflections Restaurant (Hlavní jídelna)
Kuchyně : Kontinentální
Dress Code : Dvě formální noci; jiní se uchylují k ležérnímu oblečení. Šortky a plavky nejsou povoleny.
Příplatek : Není
nutná rezervace : Ano
Otevírací doba
Snídaně: 7:30 – 9:30 ve dnech v přístavu / brunch s otevřeným sezením od 8:30 do 13:00 ve dnech na moři
Večeře: Your Time Dining nightly
Restaurace Meridian (Hlavní jídelna)
Kuchyně : Kontinentální
Dress Code : Dvě formální noci; jiní se uchylují k ležérnímu oblečení. Šortky a plavky nejsou povoleny.
Příplatek : Není
nutná rezervace : Ano
Otevírací doba
Snídaně: 7:30 – 9:30 ve dnech v přístavu / brunch s otevřeným sezením od 8:30 do 13:00 ve dnech na moři
Večeře: Your Time Dining nightly
Cucina del Capitano
Kuchyně : Italský
Dress Code : Neformální
Příplatek : Ano, 15 USD za dospělého, 5 USD za dítě do 11
let Požadovaná rezervace : Ano
Otevírací doba
Oběd: bezplatný těstovinový bar od 12:30 do 14:30
Večeře: 17:30 - 9: 30 hodin večer
Fahrenheit 555 Steakhouse
Kuchyně : Steakhouse
Dress Code : Formální
příplatek : Ano, 38 USD za dospělého, 12 USD za dítě do 11
let Nutná rezervace : Ano
Otevírací doba
Pouze večeře: 18:00 - 21:30
Bonsai Teppanyaki
Kuchyně : Japonský
Dress Code : Neformální
příplatek : Ano, 32 USD
Požadovaná rezervace : Ano
Otevírací doba
Oběd: poledne - 14:30 ve dnech moře
Večeře: 17:00 - půlnoc
Bonsai Sushi
Kuchyně : Sushi
Oblečení : Neformální
Příplatek : Ano
Nutná rezervace : Ano
Otevírací doba
Oběd: poledne - 14:30 ve dnech moře
Večeře: 17:00 - půlnoc
Ji Ji Asian Kitchen
Kuchyně : Asijský
Dress Code : Resort Neformální
příplatek : Pouze na večeři; 15 USD za dospělého, 5 USD za dítě do 11
let Požadovaná rezervace : Ano
Otevírací doba
Oběd: poledne - 14:30
Večeře: 17:00 - 21:30
Guy's Burger Joint
Kuchyně : Burgery
Dress Code : Neformální
Příplatek : Žádná
rezervace není nutná : Žádná
otevírací doba
v poledne - 18:00
Blue Iguana Cantina
Kuchyně : Mexický
Dress Code : Neformální
Příplatek : Nevyžaduje se
rezervace : Žádná
otevírací doba
Snídaně: 7:30 - 10:30
Oběd: poledne - 14:30
Chef's Table
Kuchyně : Kontinentální
Dress Code : Smart casual
Příplatek : Ano, 95 USD na osobu
Rezervace nutná : Ano
Otevírací doba
Pouze večeře: Zeptejte se na palubě na konkrétní časy.
Havana Bar
Kuchyně : Kubánský
Dress Code : Neformální
Příplatek : Není
nutná rezervace : Snídaně a oběd bez
otevírací doby;
Zeptejte se na palubě na hodiny
Pizzeria Del Capitano
Kuchyně: Pizza
Kód oblečení: Neformální
Příplatek: Není
nutná rezervace: Bez otevírací doby 24
hodin
Seafood Shack
Kuchyně: Seafood
Dress Code: Neformální
Příplatek: Ano
Nutná rezervace: Ne
Otevírací doba
Pouze oběd; kontrolovat na palubě celé hodiny
Lido Marketplace
Kuchyně: Bufet, Asijská, Gril, Saláty, Těstoviny, Kuřecí
dress code: Neformální
Příplatek: Nevyžaduje se žádná
rezervace: Bez otevírací doby Zkontrolujte si hodiny na
palubě

Kromě výše zmíněných restaurací nabízí Carnival Horizon také kontinentální snídani, kterou každé ráno do 10:00 nabízí pokojová služba, kompletní snídani a oběd podávaný na palubě, včetně salátového baru a sushi v pozdním odpoledni a zdravé, nízkotučné. Nautica Spa® menu k dispozici v jídelnách.

Poznámka: Otevřené sezení u večeře (Your Time Dining) je k dispozici v jedné jídelně na každé plavbě. Hosté, kteří si zvolí Your Time Dining, mohou večeřet kdykoli mezi 17:45 a 21:30 v hlavní jídelně.

Platné pro všechny plavby s odletem 1. května 2022 nebo později, doporučené pokyny pro spropitné na palubě, takto:

Standardní kajuty : 14,50 USD na osobu, na den Kajuty v
apartmá : 16,50 USD na osobu, za den

Platí pro všechny plavby s odletem dne nebo později 1. dubna 2023 doporučené pokyny pro spropitné na palubě, takto:

Standardní kajuty : 16 USD na osobu a den Kajuty v
apartmá : 18 USD na osobu a den

Toto denní spropitné můžete zaplatit dvěma různými způsoby:

Platba předem
Spropitné lze přidat při rezervaci nebo kdykoli do data vyplutí. Hosté, kteří provedli rezervaci přímo přes Carnival, mohou přidat své předplacené spropitné na Carnival.com. Pokud si host rezervoval u cestovní kanceláře, může se obrátit na svého cestovního profesionála, aby k rezervaci přidal předplacené spropitné. Předplacené spropitné se odráží v poli 'Různý poplatek' na potvrzení a v E-dokumentech hosta.

Sail & Sign®
Pokud hosté své spropitné nezaplatili předem, doporučená částka na osobu bude připsána na jejich účet Sail & Sign druhý až poslední den plavby. Pokud host není spokojen se službami, které dostává, může se na palubě obrátit na přepážku služeb pro hosty. To nám umožní řešit jejich obavy včas a vhodným způsobem. Dle uvážení hosta mohou být spropitné upraveny poté, co byly připsány na účet hosta během pobytu na palubě. Spropitné, jak je uvedeno na účtu Sail & Sign hosta, bude považováno za konečné po vylodění hosta a po plavbě nebudou provedeny žádné změny.

Doplňující informace
>Spropitné se vztahuje na všechny hosty, s výjimkou dětí do 2 let.
>Spropitné platí bez ohledu na vybrané možnosti stravování, jako je stravování v neformální restauraci nebo stolování s otevřeným posezením.
>Při nákupu nápojů bude k účtu automaticky přidáno spropitné ve výši 18 %.
>K pokrytí u šéfkuchaře bude přidáno automatické 18% spropitné.
>Spropitné může být poskytnuto zaměstnancům pokojové služby při poskytování služby.
>U plaveb, které začínají na Barbadosu, jsou všechny spropitné předplaceny a automaticky přidány během procesu rezervace.

Všechny ceny jsou uvedeny v amerických dolarech.

Poznámka: Podrobnosti, údaje o lodi, zásady, obrázky a popisy jsou shromažďovány pouze pro informaci a mohou se změnit bez upozornění. Zobrazené obrázky a popisy se mohou kdykoli bez upozornění změnit. Skutečné detaily, design a konfigurace se mohou lišit.

Při zrušení plavby platí určité sankce. Podrobnosti naleznete v níže uvedených informacích.

Délka plavby Dny před odjezdem Storno poplatek za osobu
2–5denní plavby (kromě všech plaveb po Aljašce, Evropě, Transatlantickém a Panamském průplavu) Až 76 dní Žádné (kromě tarifů Pack & Go, Early Saver* a Super Saver**)
75 až 56 dní Výše vkladu
55 až 30 dní Záloha nebo 50 % z celkového jízdného, ​​podle toho, která hodnota je vyšší
29 až 15 dní Záloha nebo 75 % z celkového jízdného, ​​podle toho, která hodnota je vyšší
14 dní nebo méně 100 % z celkového jízdného
6denní nebo delší plavby (stejně jako všechny plavby po Aljašce, Evropě, Transatlantickém a Panamském průplavu) Až 91 dní  Žádné (kromě tarifů Pack & Go, Early Saver* a Super Saver**)
90 až 56 dní Výše vkladu
55 až 30 dní Záloha nebo 50 % z celkového jízdného, ​​podle toho, která hodnota je vyšší
29 až 15 dní Záloha nebo 75 % z celkového jízdného, ​​podle toho, která hodnota je vyšší
14 dní nebo méně 100 % z celkového jízdného
Všechny plavby zakoupené v rámci tarifu Pack & Go Kdykoli po rezervaci 100 % z celkového jízdného
Celkové jízdné je definováno jako jízdné za plavbu, transferové služby, prázdninové balíčky před/po plavbě a letecké příplatky (kromě omezené letecké dopravy, která je nevratná kdykoli po rezervaci).                        

*Včasný spořič: Záloha je nevratná. Všechna zrušení, ke kterým dojde před datem splatnosti konečné platby, obdrží nevratný a nepřenosný kredit na budoucí plavbu, který lze splatit za rezervace v amerických dolarech, ve výši zálohy snížené o servisní poplatek 50 USD za osobu. Kredit na budoucí plavbu musí být použit na plavbu do 24 měsíců od data zrušení a lze jej použít pouze na vaši plavbu. Jakákoli nevyužitá část propadne.

**Super Saver: Záloha je nevratná.

  • Státní poplatky/daně jsou vyloučeny ze storno sankcí.
  • Pokud u speciálních sazeb pro hosty 3/4/5 překročí sankce za zrušení sazbu, bude sankce odpovídat této sazbě. Rezervace budou drženy do 30 minut před odjezdem bez rizika automatického zrušení.
  • V případě „neprohlídek“ nebudou vráceny žádné peníze. Doporučujeme zakoupit pojištění storna zájezdu.

(Poslední aktualizace: 6. ledna 2022 Kliknutím sem   zobrazíte nejnovější zásady poskytované lodní společností.)

 

Cestovatelé s diabetem
24hodinová pokojová služba Ano
Chladnička v kabině

Poznámka: Přenosné medi-coolery jsou k dispozici na palubě v omezeném množství a na principu kdo dřív přijde, ten dřív mele. Pokud není k dispozici přenosný chladič, Karnevalové lodní Medical Center zařídí uskladnění, kontaktujte je prosím, jakmile budete na palubě.
Ano
K dispozici jsou dezerty bez cukru Ano
Nádoba na likvidaci jehel na vyžádání

Poznámka: Jakmile budete na palubě, kontaktujte Medical Center nebo personál úklidu na palubě
Ano
Doktor na palubě Ano
Cestovatelé, kteří jsou nedoslýchaví nebo neslyšící
TTY telefon v kajutě

Poznámka: Sada TTY/TDD
Ano
Na požádání budík s probuzením nebo blikajícím světlem

Poznámka: Sada TTY/TDD
Ano
Dekodéry skrytých titulků na televizorech Ano
Blikající světlo bzučáků k dispozici

Poznámka: Sada TTY/TDD
Ano
Blikající světlo hlásiče kouře

Poznámka: Sada TTY/TDD
Ano
Na vyžádání jsou k dispozici tlumočníci ASL s 90denním předstihem
Cestovatelé se slabozrakým nebo nevidomí
Seznam denních aktivit nabízený velkým písmem Ano
Seznam denních aktivit nabízený v Braillově písmu

Poznámka: Může poskytnout zvukovou verzi
Ne
Jídelní lístky nabízené velkým písmem Ano
Menu nabízené v Braillově písmu

Poznámka: Může být poskytnut v elektronickém souboru PDF čitelném pomocí softwaru pro čtení obrazovky
Ne
Adresáře výletních služeb nabízené velkým písmem

Poznámka: Žádost na přepážce služeb pro hosty
Ano
Adresáře výletních služeb nabízené v Braillově písmu Ne
Výtahy mají Braillovo, hmatové a zvukové upozornění na příchod Ano
Služební zvířata povolena na palubu

Poznámka: Vyžaduje imunizaci a papírování
Ano
Hmatové a braillské značení ve veřejných prostorách Ano

Přehled

Přehled

Carnival Horizon je pulzující loď s nádherným výhledem na oceán a vzrušujícími atrakcemi. Poskytuje jedinečný zážitek pro všechny, kteří přijdou na palubu. Ten, kdo hledá dobrodružství, může zdolat SkyRide, visutou cyklistickou dráhu nad palubou nabízející vynikající scenérii. Pokud hledáte trochu více relaxace, můžete si dát drink v baru Havana nebo se podívat na představení v divadle IMAX a zažít 3D efekt. Cloud 9 Spa také nabízí spoustu možností pro trochu relaxace po celodenním dobrodružství v přístavu. Na palubě je mnoho možností stravování, včetně Bonsai Sushi, Fahrenheit 555 Steakhouse, Cucina del Capitano a mnoha dalších

 

Itinerář

Informace o nákladech

Galerie

Co je na palubě

Vyberte datum

from 21,096.00Kč

  • K dispozici pro rezervaci
  • Dostupné pouze na dotaz
  • Není k dispozici pro rezervaci
Cena za osobu
21,096.00Kč Kajuta vnitřní 21,096.00Kč Per Cena za osobu
Cena za osobu
27,625.00Kč Kajuta s oknem 27,625.00Kč Per Cena za osobu
Cena za osobu
35,136.00Kč Kajuta balkonová 35,136.00Kč Per Cena za osobu
Total Price0.00Kč

View Terms & Conditions