Německo a Norsko na lodi MSC Fantasia z Kielu – 11.06.2023

Německo a Norsko na lodi MSC Fantasia z Kielu – 11.06.2023

Severní Evropa a Balt
6

Německo a Norsko na lodi MSC Fantasia z Kielu – 11.06.2023

Duration :   8 Days 7 Nights
Price From :    18990 
Max People :    4
Start Location:   Kiel
Počet míst  12/12
View More

Výletní loď MSC Fantasia má moderního ducha a zároveň pomáhá šetřit životní prostředí bez obětování pohodlí cestujících. MSC Fantasia není jen příjemný výlet, je to také objev. Poprvé na lodi budou moci pasažéři sejít po křišťálových schodech Swarovski Transparentní střecha umožňuje cestujícím zažít veškeré kouzlo plavby při pohledu na hvězdnou oblohu. S 27 000 m2 veřejného prostoru, včetně luxusního MSC Aurea Spa, 5 restaurací, 4 bazénů, 12 hydromasážních bazénů, bufetů, obchodů, dětské zóny, simulátoru Formule 1 a interaktivního 4-D kina, je možné znovu objevit při odpočinku na dovolené. MSC Aurea Spa nabízí nejmodernější procedury včetně léčebných bahenních koupelí

Nalodění začíná v čase uvedeném na vašem lodním lístku . Odbavení končí 2 hodiny před plánovaným časem odjezdu lodi ve všech přístavech. Před odjezdem se prosím ujistěte, že jsou na vaší letence (které musíte předložit při nástupu) správné všechny osobní údaje potřebné pro nalodění. Toto opatření je povinné, aby bylo možné zaručit bezproblémové nalodění. Nalodění se skládá z následujících kroků (v uvedeném pořadí):
V terminálu výletních lodí:
1. Předejte prosím svá zavazadla servisnímu personálu, který je odnese do vaší kajuty. Každé zavazadlo prosím označte visačkou, kterou jste obdrželi s cestovními doklady.
2. Pokračujte do prostoru nalodění s lístkem na plavbu a veškerými osobními cestovními doklady potřebnými pro plavbu. Všichni hosté MSC Yacht Club mají možnost využít samostatný odbavovací prostor. Tam se na vás setká tým komorníků, kteří vám pomohou se zavazadly a doprovodí vás do oblasti přednostního odbavení. Na požádání vám komorník vybalí kufr.
3. Pokračujte k bodu bezpečnostní kontroly. Z bezpečnostních důvodů je zaměstnancům povoleno prohledávat cestující a jejich zavazadla. Věci klasifikované jako bezpečnostní riziko mohou být zabaveny.
4. Poté přejděte do uličky, kde bude pořízena vaše (bezpečnostní) fotografie, pokud jste ji již neposkytli při online odbavení.

Doporučuje se omezit počet zavazadel na maximálně dva kusy na osobu, o rozměrech ne více než 90x75x43 cm a hmotnosti maximálně 23 kg na kus; Příruční zavazadlo by se také mělo skládat maximálně ze dvou zavazadel na osobu a nemělo by být větší než 56x45x25 cm a vážit maximálně 23 kg.
Při příjezdu a odjezdu autobusem je zavazadlo omezeno na 25 kg na osobu a maximálně na dvě zavazadla a není přístupné po celou dobu cesty včetně přenocování.
Na všech MSC Grand Voyages (lokační plavby) do/z Karibiku, Jižní Ameriky, Jižní Afriky a Středního východu představují výše uvedené pokyny maximální přípustný limit na osobu za předpokladu, že maximální množství zavazadel v každé kabině nepřesáhne 100 kg a / nebo 8 kusů zavazadel od všech cestujících ve stejné kabině. Zavazadla překračující tento limit nemohou být při odbavení přijata. Pokud máte v úmyslu překročit tyto povolené limity zavazadel, kontaktujte prosím společnost MSC Cruises nebo svého cestovního agenta v době rezervace pro podrobnosti o přepravě nebo přepravě nadměrných zavazadel. Při přepravě nadměrných zavazadel se účtují další poplatky.

kočárky a invalidní vozíky
Kočárky a vlastní invalidní vozíky jsou vždy povoleny (nutná registrace při rezervaci plavby). U okružních plaveb včetně letů dodržujte prosím předpisy pro zavazadla příslušné letecké společnosti.

Každý cestující musí mít   u sebe na příslušnou cestu  platný cestovní pas , který musí být platný   minimálně  6 měsíců po skončení zájezdu  .  Všechny děti do  16 let  potřebují  dětský pas s fotografií , který je platný ještě minimálně 6 měsíců po skončení zájezdu. Zápis dítěte do cestovního pasu zákonného zástupce již nestačí. I po vaší rezervaci se pravidla vstupu mohou změnit v krátké době až do vašeho rezervovaného odjezdu. Před zahájením cesty si proto znovu zkontrolujte přenášené informace v přiměřené době pomocí poskytnuté databáze. Kromě toho vás žádáme, abyste dodržovali níže uvedené speciální informace o pasových/vízových předpisech pro určité země. Jako zákazník zodpovídáte za svědomité dodržování aktuálně platného Zodpovědný za vstupní  předpisy. Společnost MSC Cruises SA je proto oprávněna odmítnout přepravu v případě porušení nebo nedodržení pasových, vízových nebo jiných vstupních požadavků nebo v případě problémů se státními vstupními orgány přenést jakékoli sankce a pokuty na vás.

USA:
Mezinárodní cestující, kteří chtějí vstoupit do USA, musí čelit zvýšeným bezpečnostním požadavkům. Všechny oprávněné osoby, které chtějí cestovat do Spojených států letecky nebo po moři a které podléhají bezvízovému programu (VWP), musí mít elektronickou cestovní autorizaci před nástupem na jakoukoli  přepravu . (ESTA). Navštivte prosím  https://esta.cbp.dhs.gov/  a podívejte se, které země se účastní programu VWP, a pro více informací. Cestovatelé, kteří zůstali v Íránu, Iráku, Sýrii, Somálsku, Libyi, Jemenu nebo Súdánu po 1. březnu 2011, jsou vyloučeni z účasti v programu bezvízového styku. Vezměte prosím na vědomí, že na okružní plavby v přístavech USA se vztahují následující zvláštní zásady: Mladí dospělí do 21 let mohou nastoupit na loď bez doprovodu rodiče nebo zákonného zástupce, ale nesmí konzumovat alkohol a není jim povolen vstup do kasina.

Spojené arabské emiráty (Dubaj/Abu Dhabi):
Pro plavby do Spojených arabských emirátů nebo v rámci Spojených arabských emirátů a tranzit do Ománu musí být cestovní doklady platné minimálně šest měsíců při vstupu (u pobytů do 30 dnů).

Bahrajn/Katar/Omán:
Cestovní doklady musí být platné šest měsíců po skončení cesty. Vízum   není  potřeba . _ Grónsko:  Pro cesty do Grónska platí zvláštní vízová a pasová pravidla. Ujistěte se, že máte na palubě potřebné dokumenty:   • Cestovní pas s platností minimálně 3 měsíce, který je pro místní imigrační úřady povinný k nalodění.

Platební systém na palubě našich lodí byl nedávno obnoven.
Po obdržení výletní karty v kabině byste ji měli aktivovat pro platby. Chcete-li to provést, zaregistrujte svou kreditní nebo debetní kartu. Registrovat se můžete na jakémkoli registračním terminálu kdykoliv od nalodění do 23:00 následujícího dne. Toto nové zařízení umožňuje snadnou, rychlou a bezpečnou registraci. Vezměte prosím na vědomí, že během procesu registrace musíte zadat svůj PIN. Případně můžete  také nechat na recepci hotovostní zálohu za služby pro hosty.
Konečné vyúčtování můžete zaplatit jedním z následujících tří způsobů:

- kreditní kartou:
Přijímáme následující kreditní karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, Diners, JCB a American Express. Pokud zvolíte platbu kreditní kartou, bude účet na konci plavby automaticky uzavřen. Ušetříte si cestu k obsluze na recepci.
- s kartou EC:
Měli byste se ujistit, že je vaše karta EC aktivována pro cizí země. Jakýkoli nevyužitý zůstatek na výletní kartě bude vrácen v hotovosti do Služby pro hosty na recepci ráno v den vylodění.
- Hotovost:
Nevyužité zůstatky na výletní kartě budou vráceny v hotovosti do služeb pro hosty na recepci ráno v den vylodění.

Upozorňujeme, že hotovostní šeky nejsou akceptovány.

Služba „Cash Advance Service“ je k dispozici, když je k palubnímu účtu zaregistrována kreditní karta. Tyto výběry jsou možné pouze v palubní měně (eura nebo americké dolary, v závislosti na itineráři). V závislosti na trase bude účtován poplatek.

Pojištění COVID-19:
Rádi bychom vás upozornili na skutečnost, že všem cestujícím doporučujeme uzavřít pojištění, které konkrétně kryje rizika související s COVID-19 (např. zrušení cesty, náklady na repatriaci, karanténu, lékařskou pomoc a související související náklady a pobyty v nemocnici).
Pojištění lze uzavřít pouze přímo s potvrzenou novou rezervací.
Pokud nemáte pojištění, vezměte prosím na vědomí, že vám mohou vzniknout dodatečné náklady, které MSC Cruises nekryje.
Pojištění Europ Assistance lze uzavřít prostřednictvím MSC pouze pro cestující s bydlištěm v Německu ihned při rezervaci nebo nejpozději 30 dní před odjezdem.
Cestující s bydlištěm v Rakousku, Belgii, Lucembursku, Švýcarsku, Španělsku, Francii, Portugalsku, Irsku, Itálii, Bulharsku, Kypru, České republice, Řecku, Maďarsku, Chorvatsku, Lotyšsku, Litvě, Maltě, Nizozemsku, Polsku, Rumunsku, Slovensku, Švédsku, Dánsko, Finsko a Norsko mohou také uzavřít pojištění za stejnou cenu jako Europ Assistance ihned po rezervaci.
Můžete se také pojistit u jiné pojišťovny dle vašeho výběru.
Další informace jsou k dispozici na vyžádání.
Vstupní požadavky:
Upozorňujeme, že všichni cestující (12 let a starší) musí před naloděním předložit jeden z následujících dokladů, aby mohli cestovat:
- Doklad o úplném očkování proti COVID-19 (2 dávky očkování nebo 1 dávka na Johnson & Johnson)
Přeočkování není povinné, ale důrazně se doporučuje.
- Doklad o uzdravení z COVID-19 během posledních 6 měsíců od doby nemoci.
- Doklad o uzdravení z COVID-19 a minimálně 1 dávka očkování proti COVID-19 (v tomto případě potvrzení o uzdravení nemusí mít konkrétní platnost).
Vyžaduje se také negativní RT-PCR test nebo antigenní test provedený do 48 hodin před odjezdem.
Všichni cestující (ve věku od 2 do 11 let) musí předložit negativní test RT-PCR nebo test na antigen provedený do 48 hodin před odjezdem.
Vezměte prosím na vědomí všechny místní požadavky na ochranu zdraví a bezpečnost, které mohou zahrnovat dodatečné testování. Další informace jsou k dispozici na vyžádání.

Výlety na pobřeží :
Individuální výlety na pobřeží jsou možné od 1. dubna 2022, pokud splňují místní požadavky.
Cestovatelé cestující s neočkovanými dětmi mohou vystoupit na břeh i samostatně. Pro pohodlný a bezpečný pobyt na břehu se všem cestovatelům doporučuje prozkoumat destinace v rámci exkurze MSC Shore.

Itinerář

DEN DATUM PŘÍSTAV PŘIPLUTÍ VYPLUTÍ
1. 11.06.2023, Ne Kiel, Německo (nalodění) –:– 18:00
2. 12.06.2023, Po Odpočinkový den na moři –:– –:–
3. 13.06.2023, Út Bergen, Norsko 08:00 18:00
4. 14.06.2023, St Nordfjordeid, Norsko 08:00 18:00
5. 15.06.2023, Čt Olden, Norsko 08:00 18:00
6. 16.06.2023, Pá Stavanger, Norsko 12:00 21:00
7. 17.06.2023, So Odpočinkový den na moři –:– –:–
8. 18.06.2023, Ne Kiel, Německo (vylodění) 07:00 –:–

 

Cena obsahuje                             Cena neobsahuje                               Upozornění

 

 • MSC Fantasia
 • Info
 • Vybavení
 • Jídelní
 • Wellness
 • Kajuty
 • Zábava
dopravní společnost MSC  Cruises
vlajkaPanama  
Rok výstavby/rekonstrukce2008 /  
palubní jazykAngličtina  
Mezinárodní služba pro hostyNěmecký průvodce  
   
palubní měnaUSD/americký dolar (Karibik z/do Miami, Jižní Amerika, Jižní Afrika), EUR/Euro  
tonáž137 936  
délka / šířka / ponor333,33 m / 37,92 m / 8,67 m  
pohondiesel  
stabilizátoryano  
Rychlost22,87 uzlů  
Paluby / Paluby pro cestující18 (z toho paluby pro cestující: 14)  
osádka1,370  
cestující / kabiny3 274 / 1 637  
Bezbariérové ​​kabiny k dispozici 43  
napětí110V / 220V  

vybavení a služby

Zdravotní péčeLodní lékař / ošetřovna / 
Bary a salonky22 / Manhattan Bar, L´insolito Lounge, Liquid Disco, The One Bar, Top Sail Lounge, Fantasia Bar, Il Cappuccino Coffee Bar, Il Transatlantico Piano Bar, La Vele Bar, Sport Bar, Bar delle Fontane, Gaudi Bar, The Glass Bar, Casino Delle Fontane Bar, Lido Catalano Pool Bar, The Cigar Lounge, Vinný bar La Cantina Toscana, Le Vele, Aperitiv bar, Aft Lounge, Spa bar  
paluby/výtahy14/15  
dětiBaby Club 0-2 roky
Mini Club 3-6 let
Junior Club 7-11 let
Young Club 12-14 let
Teen Club 15-17 let
Herna, diskotéka pro teenagery, programy pro děti, dětský klub, videohry, dětský bazén  
kreditní kartyEC karta, VISA, MasterCard, American Express, Diner's Club, JCB International  
obchody/nákupyNákupní promenáda / Cukrárna / Klenotnictví / Fotoshop / Prodejna bazénů / Duty Free Shops  
restauraceRed Velvet (hlavní restaurace) zahrnuto
Il Cerchio d'Oro (hlavní restaurace) zahrnuto
Zanzibar (bufetová restaurace) zahrnuto
L'Africana (bufetová restaurace) zahrnuto
L'Etoile (apartmá - Yacht Club MSC) zahrnuto
řeznictví (italská restaurace) Není zahrnuto  
SmíšenýKancelář pro výlety na pobřeží / Bezdrátový internet / Obchodní centrum / Palubní fotograf / Fotogalerie / Cestovní kancelář / Služba žehlení / Konferenční centrum / Prádelna / Knihovna / Internetová kavárna  
SportovníBasketbal / fotbal / tenis / gymnastika / fitness centrum / aerobik / volejbal / squash / shuffleboard / sportovní hřiště / kurz joggingu / jóga  
bazény)5  
zábavaPředstavení / tobogán / show kitchen / palubní programy / živá hudba / hrací automaty / letní kino / 4D kino / simulátor závodních vozů Grand Prix / diskotéka / noční klub / kasino / divadlo  
wellnessSolárium / bazén Aurea 
Aromaterapie / Chromoterapie / Turecká lázeň / Kadeřník / Kosmetické procedury / Thalasso / Manikúra/pedikúra / Kosmetické procedury / Masáže / Relaxační zóna / Sauna / Parní lázeň / Kosmetický salon /  
vířivka(y)12  
Poznámka Některé služby nebo zařízení jsou za poplatek!  
Red Velvet (Hlavní jídelna)
Kuchyně : Kontinentální
Dress Code : 2 formální noci na 7denních plavbách, další noci 'resort casual' po 18:00
Příplatek : Žádná
rezervace není nutná : Ano
Otevírací doba
Snídaně: 7:30 - 9:30
Oběd: 12:00 - 13:00
Večeře:
Karibské a transatlantické plavby:
Brzy - 17:30, Pozdní - 20:30
Plavby Středozemním mořem:
Brzy - 19:00, Pozdě - 21:30
Severní Evropa Sailings :
Brzy - 18:00, Pozdě - 20:30
Plavby po Kanadě/Nové Anglii:
Brzy - 17:30, Pozdě - 20:30
Il Cerchio d'Oro (Hlavní jídelna)
Kuchyně : Kontinentální
Dress Code : 2 formální noci na 7denních plavbách, další noci „resort casual“ po 18:00
Příplatek : Žádná
rezervace není nutná : Ano
Otevírací doba
Snídaně: 7:30 - 9 :30
Oběd: 12:00 - 13:00
Večeře:
Karibské a transatlantické plavby:
Brzy - 17:30, Pozdě - 20:30
Plavby Středozemním mořem:
Brzy - 19:00, Pozdě - 21:30
Plavby po severní Evropě:
Brzy - 18:00, Pozdě - 20:30
Plavby po Kanadě/Nové Anglii:
Brzy - 17:30, Pozdě - 20:30
El Sombrero
Kuchyně :
Příplatek Tex-Mex : Ano, množství zkontrolujte na palubě
Hodiny
Zkontrolujte na palubě hodiny

Kuchyně L'Etoile : Francouzský
příplatek : Ano, množství zkontrolujte na palubě
Hodiny
Zkontrolujte na palubě hodiny
L'Africana
Kuchyně : Bufet
Dress Code : Neformální
hodiny
Snídaně: 6:30 - poledne
Oběd: 12:00 - 18:00
Večeře: 19:00 - 22:00
Půlnoční svačina: půlnoc - 2:00

Kromě výše zmíněných restaurací nabízí Fantasia také 24hodinovou pokojovou službu, Zanzibar Pizza, a pořádá oslavy pro zvláštní příležitosti, oslavované dortem, šampaňským a italskou serenádou.
Vezměte prosím na vědomí, že doba stravování se může lišit v závislosti na čase příjezdu a odjezdu lodi do přístavu a závisí na uvážení kapitána. Při nástupu prosím potvrďte časy jídel.

wellness 
doba trvání 
Cena v EUR** 
masáž celého těla 
50 minut 
od 110:00 
částečná masáž těla 
25 minut 
65,00 
Ošetření IONITERMIE (detoxikuje tělo a redukuje projevy celulitidy) 
50 minut 
119,00 
Masáž těla a obličeje 
100 minut 
160,00 
masáž mořskými řasami 
80 minut 
158,00 
Masáž lávovými kameny 
75 minut 
159,00 
Reflexní terapie nohou 
50 minut 
99,00 
akupunktura 
45 minut 
125,00 
Vstup do wellness/spa 
1 den 
30:00 
použití sauny 
1 hodina 
16:00 
Bambusová masáž 
45 minut 
110,00 
Thajská masáž 
90 minut 
169,00 
Shiatsu masáž 
45 minut 
99,00 
solárium 
1 jednotka/kurz 
13:00 
akupunktura 
1 jednotka/kurz 
78,00 
Balijská masáž 
30 minut 
70,00 
 
Interiér Bella I1
 

Interiér Bella I1

Tintoretto-9 , Giotto-8 , Canaletto-5
1 - 4 cestující
 

Všechny postele mohou být jednolůžkové nebo dvoulůžkové (na vyžádání). Velká šatní skříň. Koupelna se sprchovým koutem. Interaktivní TV. Telefon. Dostupnost připojení k internetu z vašeho notebooku (předchozí platba). Mini bar a bezpečnostní schránka. Klimatizace. Povrch cca. o rozloze 16 m².

Interiér Bella IB (záruka)
 

Interiér Bella IB 

1 - 4 cestující
 

Dvojlůžko rozložitelné na dvě samostatná lůžka (na vyžádání), kromě kabin pro osoby se zdravotním postižením nebo sníženou pohyblivostí. Koupelna se sprchovým koutem. Připojení k internetu přes Wi-Fi (platba předem), interaktivní TV, telefon, minibar a trezor. Kajuta je garantována, číslo kajuty přidělí přepravní společnost. Přibližná velikost <14m². Ve stejné kategorii kajuty se velikost, uspořádání a vybavení mohou lišit od obrázků. Obrázek je zobrazen pouze pro ilustrační účely.

Indoor Deluxe IR1
 

Indoor Deluxe IR1

Tintoretto-9 , Giotto-8 , Canaletto-5
1 - 4 cestující
 

Všechny kajuty mají manželskou nebo samostatnou postel (na vyžádání). Koupelna se sprchovým koutem. Interaktivní TV. Telefon. Připojení k internetu přes Wi-fi (za poplatek). Mini bar a bezpečnostní schránka. Klimatizace Kajuty umístěné na spodních palubách lodi. Přibližná velikost mezi 14-17,99 m².Ve stejné kategorii kajuty se velikost, uspořádání a vybavení mohou lišit od obrázků. Obrázek je zobrazen pouze pro ilustrační účely.

Indoor Deluxe IR2
 

Indoor Deluxe IR2

Piero della Francesca-13 , De Chirico-12 , Caravaggio-11 , Botticelli-10
1 - 4 cestující
 

Všechny kajuty mají manželskou nebo samostatnou postel (na vyžádání). Koupelna se sprchovým koutem. Interaktivní TV. Telefon. Připojení k internetu přes Wi-fi (za poplatek). Mini bar a bezpečnostní schránka. Klimatizace Kajuty umístěné na centrálních palubách lodi. Přibližná velikost mezi 14-17,99 m².Ve stejné kategorii kajuty se velikost, uspořádání a vybavení mohou lišit od obrázků. Obrázek je zobrazen pouze pro ilustrační účely.

Fantastický interiér I2
 

Fantastický interiér I2

Piero della Francesca-13 , De Chirico-12 , Caravaggio-11 , Botticelli-10
1 - 4 cestující
 

Všechny postele mohou být jednolůžkové nebo dvoulůžkové (na vyžádání). Velká šatní skříň. Koupelna se sprchovým koutem. Interaktivní TV. Telefon. Dostupnost připojení k internetu z vašeho notebooku (předchozí platba). Mini bar a bezpečnostní schránka. Klimatizace. Povrch cca. o rozloze 16 m².

Simulátor F1

Places You’ll See :

AKČNÍ NABÍDKY

 • Děti zdarma
 • Doprava vlastní
 • Plná penze
 • Rodinné plavby
 • Vhodné pro handicapované

PŘÍSTAVY

 • Bergen
 • Kiel
 • Nordfjordeid
 • Olden
 • Stavanger

REZERVUJTE U NÁS?

 • Rezervujte si u nás jakoukoli plavbu MSC a získáte tu nejlepší možnou nabídku, bez ohledu na datum plavby! Vzhledem k naší „ záruce nízké ceny “ nikdo nepřekoná naše ceny MSC, takže se podívejte kolem sebe a při rezervaci u nás určitě najdete tu nejlepší možnou nabídku plavby MSC!

MÁTE DOTAZ?