Manama

Bahrajnský ostrov je také populárně známý jako ostrov al-Awal. To bylo dříve označováno jako Bahrein. Je to největší ostrov v souostroví Bahrajn a je oblíbený mezi cestovateli. Bahrajn byl nesmírně důležitou obchodní křižovatkou Perského zálivu. Bylo to hlavní obchodní centrum, které pomohlo propojit západ a východ. V arabštině slovo Bahrajn znamená dvě moře. Význam ukazuje, jak byla geografická poloha Bahrajnu jako souboru ostrovů důležitá v celé historii země. Bahrain Island zabírá velkou část pevniny Bahrajnu a hostí většinu populace. Většinu ostrova obklopuje Bahrajnský záliv, který je zátokou Perského zálivu. Níže jsou uvedeny některé z faktorů, díky kterým je plavba do přístavu na ostrově Bahrajn ideální:

Bahrain Island je dobrá prázdninová destinace. Manama, která se nachází na severním cípu ostrova, je dobrým místem, které mohou turisté navštívit, nabízí možnost poznat odlišnou kulturu a zároveň se dobře pobavit.

Ostrov nabízí návštěvníkům širokou škálu zábavy a zajímavých věcí. Moře nabízí člověku možnost rybařit, sledovat delfíny, kite surfovat a potápět se. Návštěvníci se mohou zapojit do těchto aktivit, protože obdivují nádhernou scenérii.

Bahrajn má multikulturní centrum. Společnost a komunita vychází vstříc cizincům a návštěvníkům, což z Bahrajnu dělá ideální turistickou destinaci díky pohostinnosti místních lidí. Jejich pohostinnost usnadňuje interakci a socializaci s místními obyvateli.

Přírodní krajina a terén přispívají k tomu, proč je ostrov mezi turisty oblíbený. Ostrov je nízko položený a má pustou poušť. Mořské dno u ostrova je navíc skalnaté a je pokryto korálovými útesy.