St. Thomas

St.Thomas spojuje přírodní krásy ostrovů s kosmopolitní atmosférou. Charlotte Amalie, hlavní město Amerických Panenských ostrovů, je jedním z nejkrásnějších přístavů na světě a nejnavštěvovanějším přístavem v Karibiku. Elegantní stolování, vzrušující noční život a prvotřídní bezcelní nákupy jsou v Charlotte Amalie bohaté. Pověst města jako nákupní mekky Karibiku přitahuje návštěvníky z celého regionu i z celého světa. Hornatý ostrov St. Thomas nabízí ohromující výhledy téměř všemi směry. Zatímco Charlotte Amalie je plná energie, St. Thomas také poskytuje přírodní divy, jako je nepopsatelně krásná zátoka Magens Bay a ohromující výhled na Karibik z nadmořské výšky 500 stop. Drake’s Seat je proslulý zejména svými výhledy. Na Svatém Tomáši je spousta sportů a aktivit. Golfoví nadšenci si užijí hřiště Mahogany Run navržené Georgem a Tomem Faziem. St. Thomas je také dobře známý pro svůj světový jachting a sportovní rybolov.

St. Thomas excursions are a blend of scenic beauty and adventure, offering opportunities to explore lush landscapes and stunning beaches. St. Thomas excursions also cater to history buffs and culture enthusiasts with tours of historic landmarks and local artisan markets, showcasing the island’s rich heritage and vibrant culture.

Nestled in the Caribbean Sea, the island of St. Thomas offers a world of tropical wonders. As part of the U.S. Virgin Islands, St. Thomas is known mostly for its pristine blue waters, impressive all-inclusive resorts, and opportunities to see sea turtles up close. Whether you’re looking for a full-day snorkeling adventure on a catamaran or some beach time on Honeymoon Beach, our St. Thomas shore excursions offer something for every type of traveler.

Nejzajímavější exkurze St. Thomas Cruise

Výlety po St. Thomas jsou komplexní karibské výlety se spoustou setkání s divokou zvěří. Ponořte se do všech památek a zvuků St. Thomas tím, že prozkoumáte hlavní město Amerických Panenských ostrovů Charlotte Amalie na vlastní pěst s prohlídkou St. Thomas Island Overview. Poté si vyberte ze široké škály výletů a výletních plaveb, které vám umožní užít si mnoho vodních sportů nabízených v této oblasti, od výletů se šnorchlováním v St. Thomas v Mangrove Lagoon a jízdy na kajaku v mořských rezervacích až po plachtění v St. John a potápění mezi nimi. korálové útesy. Přibližte se k rozlehlému mořskému životu na dobrodružstvích při šnorchlování nebo potápění nebo se staňte svědky těchto nádherných tvorů zblízka v akváriu Coral World Ocean Park. St. Thomas se může pochlubit řadou příležitostí k poznávání mořského života, včetně mořských želv, žraloků, lachtanů a tropických ryb. Možnosti jsou nekonečné!

Mezi další pozoruhodné turistické cíle St. Thomas patří:

  • Cas Cay
  • Mangrove Lagoon
  • Magens Bay
  • St. John
  • Coki Beach
  • Buck Island
  • Smith Bay Beach National Park

Využijte tohoto jedinečného zážitku, když zakotvíte v přístavním městě Charlotte Amalie, a vydejte se na nejkvalitnější zájezdy do Svatého Tomáše a výlety po pobřeží na Americké Panenské ostrovy.