Willemstad

U pobřeží Venezuely v jižní části Karibského moře leží překrásný ostrov Curacao. S nizozemskými kořeny patrnými v architektuře mnoha budov je Curacao rájem cestovatelů.

Shore Excursions Group nabízí různé exkurze a plavby na Curacao, které zajistí, aby si každý mohl užít něco úžasného po celou dobu vaší návštěvy. Vyhoďte pár kotoučů, když se vydáte na svou soukromou loď do Klein Curacao a pokuste se přivézt úlovek dne na naší exkurzi soukromé rybářské charty. Naskočte na osobní kajak nebo vodní skútr a prozkoumejte krásné pobřežní památky Curacaa a zároveň získejte šanci skočit do vody a zažít podvodní vrcholy při rezervaci naší kajakové a šnorchlovací túry nebo vodního skútru a šnorchlovací exkurze.

Podívejte se na některý z těchto výletů na pobřeží Curacao, přečtěte si recenze o našich výletech na Curacao a prohlédněte si další zájezdy na Curacao, které máme skladem, včetně některých z našich exkluzivních zájezdů se speciální nabídkou. Se směnným kurzem příznivým k americkému dolaru (1 nizozemský antilský gulden = 0,56 USD) můžete na Curacau získat více za svůj rozpočet!