CELEBRITY CRUISES

Celebrity Cruises jsou luxusním zážitkem z dovolené. Hosté si užijí vynikající služby při objevování nových, oblíbených a jedinečných výletních destinací. Elegantní a sofistikované lodě Celebrity kombinují inovativní technologii s uhlazeným stylem, podmanivou zábavou, výjimečnou kuchyní, krásným ubytováním, high-tech zařízeními, klidnými prostory a promyšlenými inkluzemi.

Život na palubě lodi Celebrity je plný úžasných aktivit, obohacovacích programů, show ve stylu Broadway, transformačních prostor, intimních barů a salonků, rušných kasin, dobře zásobených butiků a vysoce energetických klubů, kde můžete tančit až do pozdních nočních hodin.

Prvotřídní stolování na palubě Celebrity Cruises je zážitkem, který si můžete vychutnat, kombinující gurmánské stolování a pětihvězdičkové služby. Díky menu vytvořeným šéfkuchaři oceněnými Michelinskou hvězdou je každé sousto kulinářským požitkem pro vaše smysly. Sommeliéři a mixologové se starají o to, aby bylo vytvořeno ideální párování a aby každý doušek byl radostný.

Celebrity nabízí více než 450 celosvětových itinerářů od krátkých pobytů až po dlouhé cesty. Vyplujte s nimi na Aljašku, Karibik, Kanadu a Novou Anglii, Evropu, Bermudy, Galapágy, Austrálii a Nový Zéland, Havaj, Panamský průplav a Asii.

Zavolejte nebo si rezervujte online a získejte exkluzivní ceny, speciální nabídky a další vybavení na příští dovolenou Celebrity Cruises.