Bermudy

Plavby na Bermudách

Bermudy jsou turistickou destinací plnou luxusu a tropických požitků.

Dostaňte se pryč od stresu každodenního života s dovolenou na Bermudách plnou dlouhých dní na pláži, nocí plných smíchu a radovánek a některých z nejlepších odkazů v golfovém světě. Můžete prozkoumat Crystal Caves, vápencové jeskyně, které vám srazí ponožky, nebo si užít den v rozmanitém Bermudském akváriu. Botanické zahrady, potápěčská dobrodružství a odpolední čaj; své plavby na Bermudy si můžete udělat tak relaxační nebo aktivní, jak chcete. Štěstí čeká.


Co dělat na plavbě na Bermudy

Noblesní a nablýskané Bermudy se liší od většiny ostatních ostrovních národů díky svému vznešenému chování. Bermudy jsou nejstarší trvale osídlené ostrovy. Jsou také známé tím, že mají více golfových hřišť na akr než kterékoli jiné místo na zemi  Níže jsou uvedeny některé z našich oblíbených věcí, které můžeme dělat při plavbě na Bermudy:

Bermudské golfové hřiště
 • Procvičte si švih. Ostrov je známý tím, že má jedny z nejlepších světových golfových hřišť, na kterých se pořádají profesionální turnaje, kde odpalovali slavní golfisté jako Adam Scott, Bubba Watson a Tiger Woods.
   
 • St. George si zachovává kouzlo svých prvních dnů v 1600s. Mnohé z budov jsou původní, včetně Staré fary a Old State House. Můžete dokonce narazit na herce v kostýmech, který vám řekne o životě na raných Bermudách.
   

 

Horseshoe Bay Beach na Bermudách
 • Strávte den na slavné pláži Horseshoe Bay Beach. Tuto pláž má plavčík ve službě celé léto a je obklopena tyrkysovými a blankytnými vodami. 
   
 • Ačkoli už to není vojenská loděnice, Royal Naval Dockyard je plná zábavy. Tento komplex je skvělým místem, kde můžete nakupovat některé z místních bermudských umění. 
   
Crystal Caves na Bermudách
 • Jděte do podzemí a prohlédněte si Crystal and Fantasy Caves na Bermudách. Tyto masivní podzemní jeskyně byly objeveny dvěma mladými hráči kriketu v roce 1907.
   
 • Navštivte nejstarší nepřetržitě používaný anglikánský kostel St. Peters, který byl postaven v roce 1620. Uvnitř najdete oltář vyřezaný v roce 1615 prvním bermudským guvernérem a trůn, o kterém se věří, že byl zachráněn po ztroskotání lodi.