George Town

Grand Cayman Island, největší ze tří Kajmanských ostrovů, je úsek 22 mil dlouhého tropického ráje. Sídlí v něm George Town, hlavní město Kajmanských ostrovů, a je nejlépe známé pro svůj rozmanitý mořský život a korálové útesy. S tolika kilometry přírody, kultury a dobrodružství je tu pro každého něco zábavného. 

Grand Cayman Ocean Adventures and Island Excursions

Existuje mnoho způsobů, jak se zblízka a osobně seznámit s veškerým mořským životem na Grand Caymanu. Podívejte se na krásné korály a mořský život při šnorchlování v Coral Gardens v North Sound. Vydejte se na prohlídku Stingray City Sandbar na jedné z našich exkurzí na Grand Cayman, kde se setkáte s obřími rejnoky. A využijte mnoho míst pro šnorchlování, potápění, pláže s hvězdicemi a aktivity na vodním skútru, které nedotčené vody bariérového útesu nabízejí. Pláž Seven Mile Beach je dalším místem, které musíte na ostrově Grand Cayman navštívit. Tato oceňovaná pláž s korálovým pískem je hodnocena jako jedna z nejlepších pláží na světě. Seven Mile Beach je veřejný majetek, což znamená, že celá délka pláže je přístupná veřejnosti a lze ji navštívit bez ohledu na to, kde na ostrově pobýváte. Tato pláž je také jednou z nejrozvinutějších oblastí na ostrově, takže zde není nouze o restaurace, plážové bary, hotely a luxusní resorty. Mezi další skvělé pláže na Grand Cayman patří Rum Point, Starfish Point a Kaibo Beach. George Town je oblíbeným výletním přístavem v Karibiku a je známý svou nákupní čtvrtí, kuchyní, aktivitami a nočním životem. Můžete si pronajmout katamarán, provozovat parasailing, jezdit na lodích s proskleným dnem nebo dokonce podniknout výlet ponorkou. Během návštěvy George Town se také nezapomeňte podívat do slavné Tortuga Rum Cake Factory, kde můžete ochutnat širokou škálu rumových dortů a některé si odnést domů jako suvenýry. Pro dobrodružnější cestovatele se zbavte vybavení na šnorchlování a potápěčského vybavení a vydejte se na výlet helikoptérou, kde si můžete prohlédnout Grand Cayman z výšky. Nebo prozkoumejte jeskynní podzemní zázraky Crystal Caves v tropickém lese. Můžete si také zajezdit na koni na pláži, zážitek, na který nikdy nezapomenete. A pokud máte rádi památky, navštivte hrad Pedro St. James nebo botanický park královny Alžběty II. Pokud toužíte po malebné cestě, udělejte si krátkou jízdu do Pekla, malého města s tmavými vápencovými výchozy a fantastickou místní kuchyní. Nebo navštivte Želví farmu, kdysi zdroj pro produkci želvího masa a nyní centrum ochrany želv. Za dobrodružstvím v přírodě se vydejte na procházku do mangrovových porostů a spatřte divokou zvěř. Nemáme nouzi o výlety na Grand Cayman a vzrušující prohlídky pro potřeby každého návštěvníka.

Kdy navštívit Grand Cayman Islands

Kajmanské ostrovy jsou teplé po celý rok s průměrnými maximy v 80. letech (nezbytným předpokladem pro počasí na Grand Cayman jsou plavky), ale v chladnějších měsících – v lednu a únoru – mohou minima klesnout až k vysokým 60 letům. Nejoblíbenější doba cestování na ostrovech je od října do dubna, ale Grand Cayman je úchvatný bez ohledu na roční období!

Naše okružní plavby po Grand Caymanu nabízejí něco pro každý typ cestovatele: ať už jste na služební cestě nebo na letní dovolené, ať dáváte přednost dobrodružství nebo relaxaci, ať už jdete na líbánky nebo s sebou vezmete děti, jste předurčeni pro nezapomenutelný zážitek. návštěva. Podívejte se tedy na naše zájezdy a exkurze na Grand Cayman ještě dnes a zažijte krásné výhledy a okouzlující ostrovní atmosféru přímo z výletní lodi. Na tomto místě je toho tolik co milovat.