Oranjestad

Výlety na Arubu jsou podmanivou směsí dobrodružství a relaxace, která nabízí aktivity jako šnorchlování v průzračně modrých vodách a objevování jedinečné pouštní krajiny ostrova. Exkurze na Arubu také poskytují kulturní zážitky, včetně návštěv historických památek a místních řemeslných trhů, které osloví zájemce jak o přírodní krásy, tak o kulturní bohatství.

Exkurze a výlety na Arubě

V jižním Karibiku leží nádherný ostrov Aruba, který se rozkládá asi 33 kilometrů a asi 27 kilometrů severně od venezuelského pobřeží. Vzhledem ke své historii, kdy se v této oblasti usazovaly různé kultury, si Aruba vytvořila okouzlující atmosféru, kterou jinde těžko najdete.

Naše zájezdy na Arubu určitě potěší každého, kdo hledá aktivní ostrovní zážitek. Od jízdy na horském kole až po jízdu na džípu, jízdu na kajaku, surfování, jízdu na koni, rybaření, šnorchlování a potápění, nezůstanete nespokojeni.

Pokud hledáte klidnější přístup, můžete obdivovat přírodní krásy Aruby z výletní lodi, klimatizovaného autobusu na prohlídce oblasti nebo relaxovat na krásných zlatých plážích lemovaných palmami.

Naše recenze mluví samy za sebe a můžete si být jisti, že exkurze s Shore Excursions bude výletem na celý život. Prohlédněte si naše zájezdy ještě dnes!