Ocho Rios

Připojte se k jedné z našich výletních plaveb Ocho Rios a prozkoumejte toto karibské přístavní město na krásném severním pobřeží Jamajky. Ocho Rios, což je španělština pro „Osm řek“, bylo prvním místem, které Kryštof Kolumbus navštívil při cestě do Nového světa. Až donedávna bylo Ocho Rios známé především jako rybářská destinace. Ocho Rios se však díky svým přírodním krásám a atmosféře karibského ostrova stalo jednou z top vyhlídkových destinací v celém Karibském moři. Ocho Rios je také krátkou vyhlídkovou jízdou do Nine Mile (domov muzea Boba Marleyho), St. Ann’s Bay, Fern Gully, Falmouth a letoviska Montego Bay.

Nabízíme širokou škálu výletů na pobřeží Ocho Rios, Jamajka, aby vyhovovaly úrovni aktivity každého cestovatele. Zažijte jednu z nejoblíbenějších atrakcí Jamajky, slavné vodopády Dunn’s River Falls, prostřednictvím plavby katamaránem. Cestou tam si můžete užít šnorchlování, které vás dostane do dobrodružného ducha. Jakmile dorazíte ke krásným kaskádovým vodopádům, zažijete rafting na divoké vodě, jízdu na kajaku, řeku tubing a dokonce i jízdu na koni. Pro odvážnější cestovatele můžete přidat na vzrušení tím, že vylezete na vodopády Dunn’s River Falls a dáte si je na zip.

Prohlídky s průvodcem pro milovníky přírody

Irie Blue Hole je další oblíbenou atrakcí Ocho Rios, kterou si nenecháte ujít. Tato mimozemská atrakce je zčásti plavecký bazén, zčásti kaskádový vodopád, což z něj činí klidné půldenní nebo celodenní dobrodružství. White River je další oblíbenou destinací Ocho Rios, která hostí říční tubing a jedinečný zážitek z raftingu na palubě bambusového voru. Vezměte si boty do vody!

Mystic Mountain Rainforest Adventures nabízí celou řadu dobrodružství s prohlídkou jamajských přírodních krás. Sedačková lanovka Sky Explorer nabízí pohled na Ocho Rios z ptačí perspektivy, což z něj činí ideální příležitost prozkoumat krajinu deštných pralesů Jamajky. Můžete si také skočit na bobovou dráhu, abyste si zopakovali ikonické zimní olympijské hry v roce 1988, kterých se Jamajka zúčastnila poprvé.

Pro milovníky přírody doporučujeme naši exkurzi k vodopádům Konoko Falls and Garden. Pokud se odvážíte prozkoumat podzemí, podívejte se na naši exkurzi do jeskyní Green Grotto Caves a zjistěte více o jejich bohaté historii. Pro klasické karibské dobrodružství naše výlety za šnorchlováním jistě potěší jamajské cestovatele všech věkových kategorií. Nabízíme také plavání s delfíny a výlety s delfíny, stejně jako možnosti plážové jízdy na koni pro všechny milovníky zvířat.

Bob Marley Nine Mile Tour

Pokud hledáte výlet na pobřeží Ocho Rios mimo typické jamajské památky, doporučujeme turné Bob Marley Reggae, které prozkoumá život a dobu Boba Marleyho, stejně jako kořeny reggae hudby na Jamajce. Jedná se o skutečně jedinečný jamajský kulturní zážitek, na který nikdy nezapomenete.

Ocho Rios, Jamajka, je nádherná destinace s bohatou historií. Ať už se nalodíte na karibskou výletní loď nebo zvolíte dobrodružnější cestu, jako je zipline dobrodružství, výlet po White River nebo Blue Hole, naše oblíbené zájezdy Ocho Rios jistě uspokojí každého cestovatele. Nezapomeňte si udělat nějaké nákupy v Island Village, perfektní kombinaci zábavy, maloobchodních prodejen a restaurací. Vyzkoušejte lahodné kuře nebo si vyzvedněte suvenýr z rejnoka na jednom místě! Shore Excursions také nabízí vzrušující exkurze a prohlídky v okolních městech, jako je Kingston a Negril.