Neapol

Neapol, město v jižní Itálii, leží v Neapolském zálivu. Nedaleko se nachází Vesuv, stále aktivní sopka, která zničila nedaleké římské město Pompeje. Neapol, která se datuje do 2. tisíciletí před naším letopočtem, má staletí významného umění a architektury. Městská katedrála, Duomo di San Gennaro, je plná fresek. Mezi další významné památky patří okázalý královský palác a hrad Castel Nuovo ze 13. století.

Výlety na pobřeží Neapole

S kulturními vlivy starověkého Říma a Řecka je při návštěvě Itálie důležité prozkoumat Neapol. Se svou nepopiratelnou přírodní krásou a okouzlující architekturou je Neapol destinací, která nabízí mnoho odbytišť, která je třeba prozkoumat. Vydejte se na nezapomenutelnou prohlídku města s Shore Excursions!

Prohlídky Neapole

Neapol, Itálie poskytuje mnoho příležitostí pro jedinečný turistický zážitek.
Výlety na pobřeží Amalfi poskytují úchvatné výhledy na výletní plavby. Vyberte si z mnoha možností včetně výletů lodí nebo na kole.
Vydejte se do starověké římské minulosti s pobřežními výlety k legendární sopce Vesuv a také do Pompeje, města zničeného nejneslavnější erupcí Vesuvu v roce 79 našeho letopočtu. Nenechte si ujít ani malou vesničku Sorrento. Navštivte palác Caserta, který je na seznamu světového dědictví UNESCO a nachází se nedaleko Neapole. Udělejte si výlet za jídlem, kde můžete stolovat na některé z nejvybranějších, báječných italských kuchyní na světě.

Ať už se vydáte na jednodenní výlet s vlastním místním průvodcem, nebo se vydáte na výlet lodí po pobřeží, v Neapoli zažijete nezapomenutelný čas!