TRANSATLANTIK

Využijte všech transatlantických plaveb, které začínají nebo končí ve státě, abyste ušetřili peníze za lety a strávili více času odpočinkem na palubě. Transatlantické trasy byly navrženy tak, aby maximalizovaly váš čas na moři a poskytly vám příležitost odpojit se.

 • Transatlantické zajímavosti

Připravte se na cestu jako žádná jiná. Užijte si radosti života a unikněte ze skutečného světa. Zde jsou některé hlavní rysy transatlantické plavby.

 • Mezipobřežní kultura

Naše transatlantické plavby zahrnují fantastické výlety na pobřeží, abyste prozkoumali vzrušující destinace, které navštívíte. Barcelona, ​​Španělsko, Kanárské ostrovy, Bermudy, Boston, Massachusetts a mnoho dalších fascinujících míst čekají na objevení na obou stranách Atlantiku.

 • Oceán

Ať už se povalujete na pláži nebo na palubě lodi, oceány Atlantiku nabízejí spoustu příležitostí k dobrodružství. S tolika dny na moři využijte mnoho aktivit a atrakcí na lodi, včetně lázeňských procedur, horolezectví, bruslení, hudebních vystoupení a kasina.

 • Uvolněte se a nabijte se

Prozkoumejte fantastické vybavení a aktivity dostupné na neuvěřitelné plavbě přes Atlantský oceán. Udělejte si výlet lodí, zkuste své štěstí v kasinu, relaxujte v lázních nebo si jen najděte klidné zákoutí a přečtěte si dobrou knihu.

 • Setkání s ostatními

Vaši spolucestující jsou pravděpodobně fascinující lidé. Váš rozšířený itinerář vám umožní stýkat se s hosty z celého světa. Zjistěte více o své komunitě podobně smýšlejících důvtipných cestovatelů tím, že se připojíte ke skupinovým aktivitám, jako jsou ukázky vaření. Během své příští transatlantické cesty můžete navázat nová přátelství na celý život.

Přístavy transatlantické plavby

Zažijte zblízka starověkou historii, kultury a architekturu. Objevte středověká tajemství ve Skotsku, prozkoumejte geotermální zázraky na Islandu a žijte jako král v Anglii. Pozorujte tyrkysové vody Středozemního moře při popíjení voňavého vína.

 • Barcelona

Až do olympijských her v roce 1992 to byl skrytý klenot mezi rozmanitou evropskou krajinou. Jeho architektonické poklady a temperamentní zvyky mu nyní vysloužily mezinárodní uznání. Před odjezdem na transatlantickou plavbu z Barcelony navštivte park Güell zapsaný na seznamu UNESCO . Když budete procházet parkem a celým městem, budete se cítit inspirováni zářivými barvami a jedinečným uměním, které mě obklopuje.

 • Kodaň

Půvab a kultura koexistují v Kodani stejnou měrou. V Kodani si můžete užít vzrušení v zahradách Tivoli a na kole podél vodních cest Nyhavnu, abyste viděli pestrobarevné domy lemující cestu. Zastavte se u nejslavnějšího kodaňského symbolu, Malé mořské víly, nebo navštivte starobylou pevnost, jako je hrad Kronborg, který Shakespeare inspiroval.

 • Ft. Lauderdale

Kromě pláží s bílým pískem si Fort Lauderdale v poslední době získává slávu pro svou vzkvétající uměleckou scénu. Než se vydáte na transatlantickou plavbu, projděte se po bulváru Las Olas. Navštivte nábřežní kavárnu na drink. Alternativně se můžete projet Everglades, 1,5 milionu akrů světového dědictví UNESCO.

 • Southampton, Londýn

Evropská plavba ze Southamptonu vám umožní prozkoumat to nejlepší z měst a venkova, od dvoupatrových autobusů až po středověké hrady. Pozorujte střídání stráží v Buckinghamském paláci a projeďte se na London Eye. Vydejte se na prohlídku hradu Windsor nebo se při cestě na západ zjistěte více o Stonehenge.

 • New York

Prozkoumejte New York City , kosmopolitní centrum Ameriky. Užijte si den nakupování v SoHo na transatlantické plavbě a poté se projděte Muzeem moderního umění. Než proplujete kolem Sochy svobody a prozkoumáte Central Park, vyfoťte se před jedním z 238 billboardů na Times Square. Vystoupejte na budovu Empire State a získejte úžasný výhled na Manhattan z výšky 3250 stop ve vzduchu.

 • Řím

Je to splněný sen navštívit hlavní město Itálie. Ulice Říma lemují staletí kamenní andělé a velké kaple. Než se vydáte na plavbu z Říma do Evropy, vhoďte minci do Fontány di Trevi. Legendární Věčné město je vaše, pokud se do něj vrátíte. Poté se projděte Koloseem a získejte požehnání od papeže na Svatopetrském náměstí.