Amber Cove

 

Amber Cove se nachází v provincii Puerto Plata na severním pobřeží Dominikánské republiky a spojuje historickou koloniální architekturu s moderním současným vybavením největších přístavů na světě. Amber Cove zahrnuje 30 akrů nábřeží a bude obsahovat uvítací centrum s nesčetnými obchody a zábavou.

Amber Cove se nachází na severním pobřeží Dominikánské republiky (Karibské moře), kousek od Puerto Plata. Puerto Plata je historické město objevené Kryštofem Kolumbem. Amber Cove zahrnuje 30 akrů nábřeží a přístav byl pojmenován “Amber Cove” po bohatých zásobách jantarových nerostů nalezených v regionu.

Vodopády Damajagua

Zažijte eko-dobrodružství jako žádné jiné. Damajagua neboli „27 Charcos“ (27 bazénů) je skrytý poklad uhnízděný ve zvlněných kopcích pohoří Severní koridor. Zcela se ponořte do tohoto tropického deštného pralesa, který nabízí úchvatné výhledy a některé epické tobogány. Nebo zakopněte tobogány a seskočte dolů, abyste se dostali zpět do základního tábora. Buďte opatrní – vodopádové skoky mohou být až 25 stop vysoké!

Spousta vodních sportů

V blízkosti výletního terminálu je několik pláží, které stojí za to vyzkoušet, od Playa Dorada po Grande. Nechte se zmáknout a rozdivočte se všemi vodními aktivitami, které Amber Cove nabízí. Můžete si pronajmout mnoho různých typů vybavení, jako jsou paddleboardy, kajaky, hydrokola, šlapadla a solární katamarány. K dispozici je také půjčovna vybavení pro šnorchlování a potápění. Chcete zůstat v suchu? Rezervujte si místo toho charterovou loď pro rybolov na hlubokém moři.

Prozkoumejte Puerto Plata

Vydejte se nahoru nebo naskočte na jedinou lanovku na vrchol Mount Isabel de Torres, která se nachází ve městě Puerto Plata, a jen 20 minut jízdy autem od Amber Cove. Vrchol je 2 555 stop nad mořem a nabízí prvotřídní prohlídku Puerto Plata. Jakmile budete na vrcholu, projděte si krásné botanické zahrady plné místní flóry a jeskyně nebo si pořiďte fotky sochy Krista Spasitele (menší verze té v Rio de Janeiru v Brazílii). Ocean World Adventure Park se nachází také v Puerto Plata. Je to atrakce, kterou musíte vidět, pokud jste v Dominikánské republice. Zde můžete zažít blízká setkání s delfíny, lachtany a žraloky, které si děti určitě užijí. Dospělí mohou pokračovat v zábavě i v noci. S Atlantským oceánem v pozadí nabízí Ocean World také možnost zábavného nočního života pro dospělé. Ve vnitrozemí je také spousta věcí, které můžete dělat, od prohlídek továrny na doutníky až po nákupy na místním tržišti. Opět je toho prostě příliš mnoho na seznam. Ale právě to dělá z Amber Cove skvělou prázdninovou destinaci. Shore Excursions nenabízí nic jiného než ty nejlepší exkurze a zájezdy v Karibiku i mimo něj! Využijte s námi své zážitky z výletních lodí na maximum.