San Juan

San Juan, hlavní a největší město Portorika, leží na pobřeží Atlantiku ostrova. Jeho nejširší pláž se rozprostírá před letoviskem Isla Verde, který je známý svými bary, nočními kluby a kasiny. Dlážděné staré město San Juan se vyznačuje barevnými španělskými koloniálními budovami a památkami ze 16. století včetně El Morro a La Fortaleza, masivními pevnostmi s úžasným výhledem na oceán a také promenádou v zálivu Paseo de la Princesa.

Výlety po San Juanu jsou cestou do bohaté historie a živé kultury Portorika s prohlídkami historického starého San Juanu a jeho slavných pevností. Výlety lodí San Juan také nabízejí rozmanité zážitky, od odpočinku na krásných plážích až po objevování bujného deštného pralesa El Yunque, který uspokojí jak milovníky historie, tak milovníky přírody.

Výlety a prohlídky San Juan

Díky své bohaté krajině si San Juan udělal jméno a je jedním z nejlepších výletních prázdninových destinací v Karibiku. San Juan, hlavní město Portorika, ukrývá některé z nejkrásnějších vod světa, útesy, letoviska a mnoho dalšího.

San Juan jistě povzbudí vaše smysly množstvím výletních výletů, které nabízíme v Shore Excursions Group. Dopřejte svým chuťovým pohárkům čistou blaženost, když zažijete místní kuchyni San Juan s našimi bohatými kulinářskými zájezdy. Apelujte na svou divokou stránku při slaňování v jeskyních, zipliningu, offroadingu, jízdě na koni a ATV deštnými pralesy San Juan. Projeďte se na kajaku nad zářivými vodami pobřeží a objevte krásu mořského života pod hladinou ve svém osobním obleku pro mořskou turistiku.

Kromě venkovních a kulinářských výletů na pobřeží vám naše pěší výlety historickými částmi San Juan umožňují obdivovat kulturu Portorika, když je vaše plavba v přístavu. Podívejte se na naše recenze zájezdů a zarezervujte si své další dobrodružství již nyní!