Dubaj

 

Dubaj se nachází na východním pobřeží Arabského poloostrova, v jihozápadním rohu Arabského zálivu. Je mimořádně dobře známé pro svou vřelou pohostinnost a bohaté kulturní dědictví a obyvatelé Emirátů jsou ve svém přístupu k návštěvníkům vstřícní a velkorysí. Díky celoročnímu slunci, fascinujícím pouštím, krásným plážím, luxusním hotelům a nákupním centrům, fascinujícím kulturním památkám a prosperující obchodní komunitě přijíždí do Dubaje každý rok miliony rekreačních a obchodních návštěvníků z celého světa. Místní měnou je dirham, který je vázán na 3,67 AED až 1 americký dolar. Dubaj je tolerantní a kosmopolitní a všichni návštěvníci jsou vítáni. Islám je však způsob života ve městě, a proto by si turisté měli po dobu svého pobytu osvojit určitou kulturní a náboženskou citlivost.

Dubaj je nejlidnatější město ve Spojených arabských emirátech ležící na jihovýchodním pobřeží Perského zálivu. Během relativně krátké doby se Dubaj proměnila z pouštní obchodní stanice na sofistikovanou městskou destinaci a hřiště pro ty nejbohatší na světě. Dubaj je futuristické město jako žádné jiné a je domovem nejvyšší budovy světa, největších umělých ostrovů a jediného 7hvězdičkového hotelu na světě. Když vaše výletní loď dorazí do přístavu v Dubaji, zajistěte, abyste měli celý den seřazený na vzrušující výletní plavby a výlety. Prohlédněte si sbírku exkurzí do Dubaje Shore Excursion Group, díky kterým bude tento přístav nezapomenutelný.

Výlety do Dubaje sahají od bohatých nákupů a kulinářských zážitků až po dobrodružné pouštní safari. Pokud jste v Dubaji poprvé, můžeme vám doporučit výlet autobusem po celém městě, kde budete mít možnost nahlédnout do minulosti i současnosti Dubaje. Navštivte 7hvězdičkový hotel Burj Al Arab nebo 124. patro věže Burdž Chalífa, kde se vám naskytnou nezapomenutelné výhledy. V Dubaji se snadno dostanete pěšky, ale pokud si přejete udělat si vlastní prohlídku Dubaje, nabízíme ubytování pro soukromé řidiče, pokud se tak rozhodnete. Ať už jste v Dubaji byli dříve, nebo je to poprvé, využijte svůj výlet na maximum a zarezervujte si výlety na pobřeží Dubaje zde.