Mahogany Bay

Ostrov Roatan, Honduras

Mezi ostrovem Guanaja a ostrovem Utila se nachází Roatan, největší ze všech ostrovů Honduraského zálivu a známý tím, že se zde nachází druhý největší korálový útes na celém světě. Roatan je tropický ráj, který nabízí širokou škálu zajímavých výletů a aktivit pro cestovatele. Pokud plánujete výlet do této úžasné destinace, Shore Excursions Group je vaším hlavním zdrojem pro objevování nejlepších výletů a balíčků na Roatan.

Adrenalinové dobrodružství

Pro ty, kteří hledají více adrenalinovou dobrodružnou cestu, je zip-lemování bujnou džunglí Roatanu nutností. Náš balíček Roatan Zip and Splash Beach Break vám umožní vznášet se přes baldachýn a přitom se kochat úžasnými výhledy na krajinu ostrova. Po 50 až 70 minutách lemování zipem vás odvezeme na pláž, kde se můžete koupat v moři v nedaleké zátoce West Bay.

Pokud nejste příznivci výšek, existuje spousta dalších možností, jako je jízda na kajaku, paddleboarding, potápění a prozkoumávání členitého terénu ostrova na koni.

Zažijte Roatanskou kulturu

Pokud se chcete dozvědět více o honduraské kultuře a historii Roatanu, Shore Excursions Group má na výběr celou řadu možností. Můžete navštívit místní města a trhy a nakoupit suvenýry nebo ochutnat místní kuchyni nebo se vydat na prohlídku klíčových historických památek a muzeí ostrova.

Roatan Island Tour je velmi populární mezi návštěvníky výletních lodí. Tato exkurze na Roatan vás zavede na cestu historií a kulturou ostrova, navštívíte východní a západní část Roatanu. Dozvíte se o minulosti ostrova a uvidíte jeho krásné výhledy. Navštívíte turistickou část ostrova, budete mít čas prozkoumat a koupit si drink. Exkurze končí fotozastávkou na vyhlídce před návratem na molo v Coxen Hole.

Senzační vodní sporty

Jedním z nejlepších výletů, které Shore Excursions Group nabízí, je dobrodružství při šnorchlování u mezoamerického bariérového útesu. Jedná se o druhý největší útesový systém na světě a je domovem nepřeberného množství mořského života. Šnorchlování u útesu vám umožní být svědky ohromujícího podmořského světa a plavat s tropickými rybami, rejnoky a dokonce i mořskými želvami. Vyzkoušejte naši oblíbenou exkurzi lodí Reef Snorkel by Boat a zažijte vodní zázraky Roatanu.

Relaxační ostrovní útěky

Naše exkurze Eco Walk and Beach Break poskytuje mnoho příležitostí, které stojí za to Instagram. Zahrnuje relaxační procházku bujnou džunglí ostrova s ​​visutými mosty s úžasnými výhledy, tropickými květinami a divokou zvěří. Podívejte se na ohroženého papouška žlutonádého, volně létající ary šarlatové nebo rozkošné pavoučí opice a lenochody tříprsté. Prohlídka trvá asi 40 minut a měří přibližně jednu míli. Poté pojedete na oblíbenou pláž West Bay, kde si můžete zaplavat, půjčit si šnorchlovací vybavení nebo relaxovat pod palmou. Exkurze končí jízdou zpět na výletní molo.

Pro ty, kteří hledají trochu R&R, lázeňské zážitky v džungli jistě uvolní vaši mysl i tělo. Náš balíček Roatan Resort and Spa nabízí vlastní 60minutovou masáž od lázeňského terapeuta, která zahrnuje: lehký tělový kartáč, oleje pro peeling pokožky, botanickou tělovou masku a samozřejmě masáž celého těla. V ceně je zahrnuta cesta do resortu a přístup k jeho bezplatnému vybavení. Na tomto snovém karibském ostrově není nouze o možnosti relaxace.

Kromě vzrušujících výletů a balíčků poskytuje Shore Excursions Group bezproblémovou rezervaci a přepravu výletním přístavem do az míst výletů. Jejich zkušení průvodci a zaměstnanci se postarají o bezpečný a příjemný zážitek, který vám umožní soustředit se na vytváření nezapomenutelných vzpomínek.