Belize

Belize City, Belize

Na pobřeží severovýchodní části Střední Ameriky leží země Belize. S různými jazyky, kterými se mluví a kulturními vlivy, se Belize vyvinulo v extrémně rozmanitou zemi – toto místo jen čeká na to, až ho objeví a prozkoumá dobrodružný cestovatel na našich belizských zájezdech a exkurzích.

Belize cestovní tipy

Při plánování jednodenního výletu v Belize byste měli znát použité klima a měnu. Buďte si také vědomi svých různých potřeb v závislosti na balíčku zájezdu. Například můžete potřebovat plavky pro výlety ve vodě. Nebo dobrý pár vycházkových bot, pokud většinu zážitku z výletu odejdete pěšky.

Podnebí

Klima Belize je teplé, teploty se pohybují kolem 80 stupňů, takže se během svého pobytu natřete hodně opalovacím krémem. Pokud si zapomenete zabalit vlastní láhev, můžete si ji koupit téměř v každém obchodě se suvenýry nebo supermarketu.

Přibližně od konce listopadu do poloviny dubna přináší období sucha méně srážek a více turistického ruchu než po zbytek roku. Vždy je však skvělý čas vyrazit na výlet nebo exkurzi do Belize! Tato země miluje oslavy, takže se při plánování dovolené podívejte na mnoho svátků v roce, které Belize slaví.

Měna

Standardní měnou je belizský dolar, ale téměř všechna místa přijímají americké dolary. Zeptejte se svého průvodce na konkrétní otázky týkající se měny.

Krásné Belize

Belize se může pochlubit některými z nejvíce vzrušujících, nejkrásnějších a historických míst, která jste kdy viděli, a my nabízíme ty nejlepší jednodenní zájezdy, které vám přiblíží vše, co tato země může nabídnout. Cestujte zpět v čase na své cestě ke starověké mayské ruině datované kolem roku 200 př. n. l. s naší výletní plavbou Altun-Ha a Belize City Overview.

Zarezervujte si vzrušující plavby po Belize, jako je naše celodenní exkurze Cave Tubing pro trochu adrenalinové zábavy. Vydejte se na jedinečnou dobrodružnou cestu a prozkoumejte podzemní jeskynní systém Belize.

Prožijte odpočinkový den na bílých písečných plážích a zažijte jedny z nejúžasnějších podvodních aktivit, které Belize nabízí. Rezervujte si Goff Caye Beach Break se šnorchlováním na pobřeží a prozkoumejte karibský mořský život.

Shore Excursion Group nabízí širokou škálu cestovních balíčků a soukromých zájezdů, které vyhovují vašemu stylu a potřebám dobrodružství. Ať už budete prozkoumávat ruiny Maya v Lamanai a Altun-Ha nebo belizskou džungli, nikdy nezapomenete na toto krásné místo a vše, co nabízí.