Philipsburg

Vítejte na „Friendly Island“ a jedné z nejoblíbenějších výletních destinací v Karibiku! Ostrov je sdílen dvěma národy a je rozdělen uprostřed na francouzskou a holandskou polovinu s krásnými plážemi, výlety do přírody, nakupování, golf a dobrodružství. Když dorazíte do přístavu, budete na nizozemské straně ostrova, která je známá svými bezcelními obchody, uměleckými galeriemi, pevnostmi a kasiny. Francouzská strana ostrova je odlehlejší než nizozemská polovina a je známá nejlepší kuchyní a luxusními obchody. Vzhledem k tomu, že se dva národy setkávají na jednom ostrově, plavby do St. Maarten jistě naplní potřeby, přání a touhy všech v jedné cestovní destinaci.

Výlety na St. Maarten jsou živou směsí kulturních a přírodních zajímavostí, včetně objevování francouzské a holandské strany dvounárodního ostrova a užívání si jeho vyhlášených pláží. Výlety do St. Maarten také nabízejí řadu aktivit od šnorchlování v křišťálově čistých vodách až po projížďky na zip v bujných lesích, které osloví jak milovníky pláží, tak hledače dobrodružství.

 Nejlepší St. Maarten Excursions & Tours

Asi 300 kilometrů východně od Portorika v severovýchodní části Karibiku leží St. Maarten, oblíbená výletní komunita. St. Maarten, který je často zaměňován se svým severofrancouzským protějškem, Svatým Martinem nebo Svatým Martinem, je nizozemská strana ostrova. St. Maarten, země volebního obvodu, která je považována za součást Nizozemského království, zabírá jižní polovinu ostrova – je známá svými plážemi, kasiny, výrobou šperků, nápoji Guavaberry a velkolepým nočním životem.

Památky k vidění

Sv. Maarten se svými evropskými vlivy (zjevnými v architektonickém stylu jeho budov) právě prosí, aby byl prozkoumán po souši nebo po moři prostřednictvím výletních lodí. Naše exkurze a výlety po ostrově St. Maarten vám umožní zažít všechny divy holandské části dvojčete ostrova, včetně vodních sportů, pěší turistiky a cyklistiky, mořského života a malebné historie hlavního města Philipsburg.

Naše zájezdy a exkurze do St. Maarten nekončí, protože mnoho našich pobřežních zájezdů zahrnuje cestování do francouzsky kontrolované části ostrova, kde zažijete obě rajské destinace návštěvou dvou zemí v jeden den. Tato příležitost sama o sobě činí každou exkurzi a výlet na pobřeží St. Maarten neuvěřitelně naplňujícím.

Aktivity zaměřené na vzrušení

St. Maarten nabízí širokou škálu činností, které rozpumpují srdce. Pokud se věnujete vodním aktivitám, pak si musíte užít celý den nebo více na Orient Bay, pláži na francouzské straně Svatého Martina, která je celoročně nejoblíbenější a nejrušnější pláží v Karibiku. Můžete se tam potápět, šnorchlovat, jezdit na vodním skútru, windsurfing, parasailing, jezdit na banánovém člunu a mnoho dalšího.

Krásné pláže

Krásný ostrov St. Maarten je domovem těch nejlepších pokladů, které Karibik nabízí. St. Maarten, který se může pochlubit nádhernými plážemi s bílým pískem, na kterých můžete relaxovat, a živými útesy, kde se můžete šnorchlovat, má jedinečnou a zajímavou kulturu. Tento ostrov, těsně uhnízděný mezi Atlantským oceánem a Karibským mořem, je široce uznáván jako jedna z nejlepších dovolenkových destinací na celém světě!

Ostrov Pinel, který se nachází na severním pobřeží francouzské strany St. Martin, je výjimečný pro turisty i místní obyvatele. Je obklopeno úchvatnými průzračně modrými vodami, které jsou ideální pro vodní aktivity, jako je šnorchlování, paddleboarding a jízda na kajaku. Nemluvě o tom, že je také součástí francouzské mořské rezervace a je chráněna před rozvojem, aby si její nádheru mohly užít i budoucí generace. Pinel Island je nutností, pokud jste poblíž.

Prohlédněte si tyto výlety a další výlety po sousedních ostrovech, které nabízí Shore Excursions Group. Čeká na vás vzrušující výlet plný tryskových člunů, šnorchlování, relaxačních nocí s ochutnávkou vína, plavby při západu slunce a pohodové plavby! V St. Maarten je možné všechno.